Wpis z mikrobloga

Przez te ostrzejsze przepisy z wyprzedzaniem na przejściu zauważyłem po sobie, że mniej się skupiam na tym czy jakiś pieszy zbliża się do przejścia a więcej pilnuję czy jadę w równym tempie co auto obok ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ktoś też po sobie zauważył, że mniej zwraca uwagę na rzeczywiste bezpieczeństwo a więcej skupia się by nie zarobić w głupi sposób mandatu?

#polskiedrogi #prawojazdy #kiciochpyta
SzubiDubiDu - Przez te ostrzejsze przepisy z wyprzedzaniem na przejściu zauważyłem po...

źródło: db32f6b6107fed4a83a0f1d4d22de4965c3a963d

Pobierz
  • 106
@cwlmod ja tu zacząłem rozmawiać, ty przyszedłeś i jak zwykle się zesrałeś.

No ale ok, wiemy już, że lubisz się kompromitować. Rób to dalej, nie krępuj się. :D

Żadnego wypadku nie spowodowałem pajacu. Kiedy zaczniesz się leczyć dziecko drogie? Nie szkoda ci nerwów rodziny?
@Krupier: Ale to ty popuściłeś jak tylko mnie widzisz bo boisz się że znowu cię zaoram.

Moze następnym razem zawiniesz się na drzewie i będzie spokój z twoimi psychozami na wykopie xD
Ale to ty popuściłeś jak tylko mnie widzisz bo boisz się że znowu cię zaoram.


Nic takiego nie ma miejsca, ale wiem, że byś bardzo chciał. :D

Moze następnym razem zawiniesz się na drzewie i będzie spokój z twoimi psychozami na wykopie xD


@cwlmod: na szczęście jeżdżę dużo lepiej niż ty więc raczej mała szansa na to. No, chyba że faktycznie ty coś gdzieś w pobliżu #!$%@? jak zwykle i we