Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie być rodzicem jednego z tych szonów i przypadkiem trafić na ten teledysk. Najbardziej rozwalił mnie moment jak kamera pokazuje jedną z nich trzymaną przez amadeuszka na smyczy, a w tle słychać jego rymy:

Trzęsą dupami, grube dziwki. Suka na smyczy je z ręki jak z miski!

Przecież to już naprawdę trzeba być kompletną wywłoką i nie mieć żadnej godności, żeby dobrowolnie zgodzić się na występowanie w czymś takim XD
#famemma
#amadeuszferrari
101101101 - Wyobraźcie sobie być rodzicem jednego z tych szonów i przypadkiem trafić ...
  • 18
  • Odpowiedz
@ludi91 kiedyś w takim polskim rapowym kawałku w którym występowało większość ówczesnych topowych raperów– 100pro tour też była typiara prowadzona na smyczy, i co? I nic.
  • Odpowiedz
  • 1
@SanSebastian666: wykopek nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że jest to dla mnie jakaś nowość, tylko że zawsze zbiera mi się na wymioty, kiedy widzę takie przejawy szmacenia się.
  • Odpowiedz
@101101101: mnie bardziej zastanawia, ile z nich za kilka-kilkanaście lat będzie modliło się, by nikt znajomy na to nie trafił xD wiadomo, większość z nich to zwykłe worki na wiadomo co i to niczego nie zmieni, ale podejrzewam, że spokojnie z 2-3 dziewczyny jednak będą chciały sobie jakoś normalnie ułożyć życie i ciężko będzie np. jakiemuś beciakowi biznesmenowi uwierzyć w przeszłość takiej panny, jeśli ktoś "życzliwy" podeśle mu linka z wygibasami
  • Odpowiedz
@SanSebastian666: miałem okazję poznać dziewczyny o takich skłonnościach i były ostatnie do tego, żeby się z tym obnosić wszem i wobec. Często z wizerunkiem szarej myszki. Tym lachonom od frajeriego po prostu zapłacono albo coś im obiecano. Jedna niewolnica z hells house, która od miesięcy siedzi na kanapie albo kąpie się z jakimś tłuściochem. Kolejne niby z goats, więc są to zwykłe 'aktorki', które liczą na fejm i zrobią dla niego
  • Odpowiedz
Tym lachonom od frajeriego po prostu zapłacono albo coś im obiecano


@don-zwierz: nie wiem jak można myśleć inaczej. To są "modelki", a pokazując się w ten sposób w ich mniemaniu odnoszą sukces i robią karierę. Na pewno mają nadzieją, że dzięki takim występom będą też mieć jakieś dalsze kontrakty. Dla nich to bez różny czy wystąpią gdzieś na smyczy, czy w reklamie bielizny, czy w stroju Mikołaja
  • Odpowiedz
@SanSebastian666: Oczywiście nie ma reguły. W moim przypadku wyglądało to np. tak, że dziewczyna która była najbardziej poje*ana ze swoimi upodobaniami, realnie oburzała się jak ktoś ją traktował przedmiotowo albo mówił jakieś rzeczy nacechowane seksualnie. Rzekłbym, że bardziej niż przeciętna dziewczyna. Dopiero po jakimś czasie zaczęła się "otwierać", jak już było pełne zaufanie, bo wstydziła się mówić co lubi.
Mimo wszystko takie osoby to zdecydowanie marny materiał na związek i na
  • Odpowiedz
ciężko będzie np. jakiemuś beciakowi biznesmenowi uwierzyć w przeszłość takiej panny, jeśli ktoś "życzliwy" podeśle mu linka z wygibasami jego szarej myszki.


@bezbekpol: hahaha powie mu, że to już przeszłość, była zagubiona zyciowo i miała niskie poczucie własnej wartości bo rodzice nie mówili jej, że ja kochaja i tak szukała akceptacji. Ja widziałem jak laski otwarcie przyznawały sie do tego jak szalaly na erasmusie. Myslisz, ze beciakom to przeszkadzalo? ( ͡
  • Odpowiedz