Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka Dobry wieczor, niestety postanowiłem zakończyć udzielanie się tutaj w temacie polityki, gdyż jak widzę i tak do większości nic nie dociera. Dziękuję zarazem tym, którzy się tu udzielali i pisali również racjonalne opinie na temat bieżącej sytuacji w kraju.. Teraz pozostaje nam tylko obserwować w jak złym kierunku będzie szedł nasz kraj.. Ale sami tak wybraliście, więc tak będziecie mieć..
Dobranoc..
  • 15
#wybory #polityka Dobry wieczor, niestety postanowiłem zakończyć udzielanie się tutaj w temacie polityki, gdyż jak widzę i tak do większości nic nie dociera. Dziękuję zarazem tym, którzy się tu udzielali i pisali również racjonalne opinie na temat bieżącej sytuacji w kraju.. Teraz pozostaje nam tylko obserwować w jak złym kierunku będzie szedł nasz kraj.. Ale sami tak wybraliście, więc tak będziecie mieć..

Dobranoc..


@Balonowy21:
smutny_przerebel - >#wybory #polityka Dobry wieczor, niestety postanowiłem zakończyć ...

źródło: 7d8afe2d9f9a230c73467433f3ce42d4

Pobierz
Teraz pozostaje nam tylko obserwować w jak złym kierunku będzie szedł nasz kraj.. Ale sami tak wybraliście, więc tak będziecie mieć..


@Balonowy21: czy wybraliśmy dobrze? Nie. Czy wybraliśmy źle? Nie. Jak wybraliśmy? Najlepiej z możliwych opcji.
Może kiedyś coś się zmieni w polityce, pojawi się rozsądną alternatywa. Może konfederacja dojrzeje, wywali szurow typu Korwin, zrewiduje swoje propozycje prostych podatków, odpuści katozamordyzm. Może pojawi się coś nowego bardziej sensownego. Czas pokaże. Na
@Balonowy21: W teście na autyzm wusokofunkcjonujacy zdobyłem 44 na 50 punktów (powyżej 32 to wynik ekstremalny). Mam totalnego #!$%@? na punkcie liczb i danych. I fakt jest taki że dane absolutnie przemawiają za rządem PiS i pokazują że Tusk był nieudacznikiem. Ale ludziom spod znaku "#!$%@?ć PiS, Niemcy się z nas śmieją" tego nie wytłumaczysz. I oni nie znając lub nie rozumiejąc tych danych #!$%@?ą głupoty o nieistniejacym "ukrytym długu" albo