Wpis z mikrobloga

Poznałem taką spokojną, miłą dziewczynę . Niestety okazało się, że ona ma 15 lat więc niby według polskiego prawa można się z nią legalnie spotykać i być w związku ,ale jednak jakoś głupio tak. . No i zakochała się we mnie. Wiem bo mi o tym już raz powiedziała. Ja nigdy nikogo nie miałem, ale mimo że jest fajna no to jednak wolałbym się z nią teraz nie spotykać bo jednak lepiej żeby miała te minimum 17 lat. Nie rozumiem czemu akurat jak znalazłem zakochaną we mnie dziewczynę to musiało się zdarzyć to ,że ona ma dopiero 15 lat.

#logikarozowychpaskow #zwiazek #zakochanie #milosc #zwiazki
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@drogba90: @PanieAreczku @takJakLubimy @BoleKk87 niestety lipa . Ja mam jeszcze młody wygląd bo wyglądam gdzieś na 23 lata ,ale mam już 28 lat więc to jest 13 lat różnicy. Pytałem się już ją o kwestię różnicy wieku i tego czy jej to nie przeszkadza skoro ona ma dopiero 15 lat . Powiedziała ,że dla niej to nie jest ważne. Nie zwraca na to uwagi.
To też jest moja wina. Kilka pierwszych
  • Odpowiedz
@mambar:

Nie jest to na pewno typowa głupiutka nastolatka


Wiem, ona jest inna.
Powodzenia mirku. Niech milosc zwyciezy! ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawistni ludzie i swiat maja z tym problem. Tylko jego ekscelencja Janusz Korwin Mikke ostatnio tez sie na takie tematy roznicy wieku przychylnie wypowiadal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
Ogólnie śmiesznie to zabrzmi ,ale moje wczęśniejsze doświadczenia z dziewczynami są zerowe bo z nikim nigdy nie byłem. Ona ma tak samo.


@mambar: ona ma to samo bo ma 15 lat xDDDD
  • Odpowiedz
Niestety okazało się, że ona ma 15 lat więc niby według polskiego prawa można się z nią legalnie spotykać i być w związku


Tego nawet prawo nie reguluje, tylko tego że możesz z nią legalnie uprawiać seks.

...ale jednak jakoś głupio tak. . No i zakochała się we mnie. Wiem bo mi o tym już raz powiedziała. Ja nigdy nikogo nie miałem, ale mimo że jest fajna no to jednak wolałbym się
  • Odpowiedz
@mambar: Poczekaj aż poczuje zew natury, wtedy w wieku 30 paru lat jeśli dotrwacie do tego czasu, zacznie się u niej ściana i będzie myślała, że czas zasmakować innego khutasa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bez znaczenia czy będzie Twoją żoną czy będziecie bez ślubu. Ty już będziesz blisko 50tki z prostatą, zakolami, zniszczoną psychiką przez roszczeniową p0lkę i choooj wie czym jeszcze.
  • Odpowiedz
  • 1
@filip8192: chciałbym z nią dalej być. Tyle ,że ona mysli nad poznaniem mnie ze swoją matką. I co ja mam tam powiedzieć. Jak ona usłyszy ,że mam 28 lat a skoro jej córka ma 15 lat to się może mocno wkurzyć i nawet mnie nie wysłucha
  • Odpowiedz
chciałbym z nią dalej być. Tyle ,że ona mysli nad poznaniem mnie ze swoją matką. I co ja mam tam powiedzieć. Jak ona usłyszy ,że mam 28 lat a skoro jej córka ma 15 lat to się może mocno wkurzyć i nawet mnie nie wysłucha


@mambar: Na pewno nie możesz w takim razie od tego uciekać.
Co najwyżej odrobinę przeciągnąć, by zastanowić się przez tą chwilę jak się dobrze przedstawić, przy
  • Odpowiedz