Wpis z mikrobloga

Dawno nie sledzilem rynku nieruchow, na wykopie wiadomo banka peknie juz jutro ale z tego co pokazuja dane ze wszystkich portali typu olx data ceny rosna.

Rynek mieszkan ma dużą bezwładnosc i zakonczenie programu kredyt 2% pewnie bedzie mialo realny wplyw na ZATRZYMANIE WZROSTU cen za rok? Nowy rzad tez nie bedzie trzymac niskich stop w nieskonczonosc (MAM NADZIEJE XD) wiec ludzi po prostu nie bedzie stac na mieszkanie i ceny spadną? Ehh nie wiem czy ladowac sie w ten kredo 2% teraz na szybko czy czekac na ustabiliwozanie cen. Z drugiej strony lewica costam gada o milionach mieszkan (pewnie jakies getta w polsce b na odludziu budowane przez rzad). Ktos ogarnia co sie dzieje na rynku nieruchomosci w ostatnich czasach?

#nieruchomosci #kredythipoteczny
  • 3
  • Odpowiedz
@pavlovs_dog gunwo będzie. Ja już przestałem śledzić. Uzbierałem na wkład i wszystko zaczęło drożeć. Jeszcze pewnie platforma odpali te swoje śmieszne 0% i nic się już nie kupi. Pozostaje teraz pomyśleć dokąd wyjechać, bo tu wynajmować o żyć już nie warto ¯_(ツ)_/¯ Jedyną nadzieją jest ,że braknie kasy w rządzie ,ale i tak sprawę załatwia deweloperzy nic nie budując i fliperzy i inne spekulacyjne sępy.
  • Odpowiedz
W powiatowych nie widać takich wzrostów


@dzem_z_rzodkiewki: Zdziwiłbyś się. Wzrosty wzrostami ale to jakiej marnej jakości mieszkania są na rynku za jaką cenę i jak bezczelni są sprzedający bo wiedzą że to oni mają gorącego ziemniaka a ja chce go kupić to jest nie do pomyślenia. U mnie w powiatowym pomiędzy Krk a Kato ceny z początku roku vs teraz prezentują się mniej więcej tak:

do remontu 4000-4500 -> 5000-5500 zł/m2
  • Odpowiedz