Wpis z mikrobloga

Dlaczego opozycja nie grzeje tematu nagłego zakupu niszczarek dokumentów i nośników przez kupę ministerw i spółek skarbu państwa?

Dlaczego opozycja nie wchodzi masowo z kontrolą poselską do tych miejsc?

Moze mi ktoś to wytłumaczyć, bo ja nie rozumiem?

#bekazpisu
  • 61
  • Odpowiedz
@FuckYouTony: ale czego ty właściwe oczekujesz? Tusk ma z Rutkowskim jeździć po spółkach skanować dokumenty czy jak?
Grzeją temat, PiS nie rozliczył PO, bo NIC na nich nie mieli. Mieli za to całe 8 lat żeby za coś ich wsadzić, i co? Gówno, bo są czyści. Przestańcie jęczeć z tym brakiem rozliczeń. Gdyby nie powrót Tuska to PiS miałby 3 kadencję, więc zamknięcie go wydawało się oczywiste. Powinno im pójść bez
  • Odpowiedz
@Nofuck: to ty poczytaj co sie stało z OFE
symetrysta z ciebie troszke
czasy sie zmieniły i opozycja jest świadoma(zreszta sama mocno to zadeklarowa) ze muszą rozliczyć Pis bo ludzie im nie darują Poza tym bedą rządzic w koalicji kilku partii i jeden drugiego będzie pilnował i naciskał w razie czego. To dużo lepsze niż monowładza jednej partii
  • Odpowiedz
  • 0
@odislaw Akurat OFE z początku to był wał i akurat nie dziwię się i nie winie Tuska za to co zrobił.
Chciałbym w to wierzyć, ale strasznym pesymistą się stałem jeżeli chodzi o politykę. Chciałbym się mylić ale już nie wierzę nikomu.
Szeroka koalicja nie jest głupim pomysłem w polskich realiach, ale pewnie skończy się jak za PiS/LPR i samoobroną.
Pożyjemy zobaczymy, głupio jest się kłuć o przyszłość w takim przypadku.
  • Odpowiedz
@Nofuck: trzeba wierzyć, ze wszystkim ktorym zależy na prawdziwej demokracji mają świadomośc ze nie mogą tego #!$%@?ć bo drugiej szansy moze nie być
  • Odpowiedz
Dlaczego opozycja nie grzeje tematu


@FuckYouTony: może jak oglądasz tvpis to nie jesteś w temacie. Dziś wyszło co niszczą: stenogramy z podsłuchów na trzecią drogę, którą chcieli szantażować żeby wyrwać 4-5 posłów i utrzymać większość. Jednak okazało się że trzeba by wyrwać 19, więc stąd te niszczarki
  • Odpowiedz
wiesz że to działa w dwie strony? Tweetnac każdy może wszystko a to robi potencjalny przyszły premier


@czuczer: co działa w dwie strony? Tusk też nie zrozumiał twojego cytatu czy co?
  • Odpowiedz
@czuczer: No spójrzmy

ja się pytam gdzie jest jakieś zdjęcie z tego palenia dokumentów co to Donald pisał

@czuczer: to był cytat z filmu. Nie trzeba brać wszystkiego dosłownie.

wiesz że to działa w dwie strony? Tweetnac każdy może wszystko a to robi potencjalny przyszły premier


człowieku odpowiadasz pozamerytorycznie. Ja Ci mówię, żeby nie brać wszystkiego dosłownie, a Ty #!$%@? coś o działaniu w dwie strony xD

Ciężko jest być
  • Odpowiedz
@FuckYouTony:

Dlaczego opozycja nie grzeje tematu nagłego zakupu niszczarek dokumentów i nośników przez kupę ministerw i spółek skarbu państwa?


Bo jest coś takiego jak system elektroniczny.
Na wykopie grzeją temat ludzie co #!$%@? wiedzą i łykają każdą zarzutke.

@Nofuck

Ty naprawdę wierzyłeś, że ktoś kogoś rozliczy?


Narazie to jeszcze się kadencja PiSu nie skończyła, a tu już zesrańsko.
Kiedy mieli ich rozliczyć? W ten tydzień od wyborów?
Już pisowcy i konfederaci
  • Odpowiedz
@odislaw @FuckYouTony nie wiem, może rzeczywiście chcą ich rozliczyć, ale z głową. Już tłumaczę wszystkim którzy chcą teraz i już rozliczyć pisiorow: jak teraz zaczną zakładać sprawy to sądy będą im dawać najniższe wyroki, jakieś grzywny i tyle. Opozycja jak naprawdę chce ich rozliczyć, to musi czekać i wywalać ze stołków, a przede wszystkim zmienić sędziów, żeby wyroki były sprawiedliwe.
Dlatego uważam, że politycy/urzędnicy/policjanci i cała reszta których wypłaty lecą z budżetu
  • Odpowiedz