Wpis z mikrobloga

@czuczer: Ale co ty myślisz, że jak ktoś niszczy dokumenty, dyski, nośniki to robi zdjęcia czy coś? Przecież to są rozmowy nieoficjalne i nikt się do tego nie przyzna... Jedyna szansa to przed komisją śledczą, a nie przed mediami....
@Nofuck: @Fandolores mam 50 lat(w llipcu skonczylem) i wierzę, Pis miał 8 lat i wszystkie instytucje panstwowe w swoich rękach razem z prokuraturą i nic nie znalezli bo nic nie mieli na tuska. Ich #!$%@? o wielkich aferach PO to wydmuszka i bzdety. Tak jak okazało sie z OFE
Teraz opozycja nie moze miec w dupie takiej rzeszy wyborców. Ludzie kopnęli Pis w dupę bo masa krytyczna przekrętów, defraudacji i przejmowania
ja się pytam gdzie jest jakieś zdjęcie z tego palenia dokumentów co to Donald pisał


@czuczer: to był cytat z filmu. Nie trzeba brać wszystkiego dosłownie.
Śmiejecie się ze starych bab, a sami wierzycie w teorie spiskowe i wszystko łykacie jak młode pelikany. Bardzo bym chciała się dowiedzieć, co takiego mają niby zniszczyć bezpowrotnie przy istniejącym elektronicznym obiegu dokumentów. Jeśli wierzycie, że wszystko w instytucjach państwowych istnieje tylko na papierze, to nawet mi was nie żal.
@odislaw 50 a dalej w te bajki wierzysz. To jest ta sama klika. Betonują ten system od lat by doprowadzić do systemu dwupartyjnego gdzie będą się zmieniać co 4 czy 8 lat i kraść dalej. PiS nie ruszy Tuska i vice wersa, bo obydwie strony są nieźle umoczone. Najwyżej jakieś płotki na kozła ofiarnego rzucą. Jak tylko ofe pamiętasz za czasów Tuska to radzę popracować nad pamięcią, bo chyba coś szwankuje ;)