Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać, że totalnie mnie rozwala ten protest w Warszawie. Stoją sobie arabusy wystrojeni jak islamscy najemnicy, a obok juleczki z siatami #lgbt to jest jakiś matrix. One chyba nie za bardzo kumają, że większość tych ludzi gdyby mogła to by je ukamieniowała za te poglądy. #izrael #palestyna #wojna #bekazlewactwa
Pobierz ToiletShark - Muszę przyznać, że totalnie mnie rozwala ten protest w Warszawie. Stoją...
źródło: temp_file5461654975948694065
  • 30
@ToiletShark deportacja obu nacji to jedyne wyjście, nie powinno być w Europie nikogo z tych rejonów. Dla dobra świata podzielić na nowo, na pół ten region i odciąć się kompletnie. Żadnych semitów nie wpuszczać do Europy ????????
@Antorus: To uczucie, kiedy jako lewak popierający aborcję krytykujesz katolików i przypominasz, że za nazistów i komunistów była legalna :) Ty i komuchy z PZPR to wspaniałe autorytety, trzeba wysłać do gułagu każdego, kto śmie nie mieć takich poglądów jak Ty czy komuchy xD

W 1997 roku TK zakazał aborcji, ale wiadomo, że skoro za ateistycznego PRL była aborcja, to lewacy tak oburzają się, że w naszym kraju chroni się prawo
. One chyba nie za bardzo kumają, że większość tych ludzi gdyby mogła to by je ukamieniowała za te poglądy.


@ToiletShark: no popatrz, krwiożercze araby stoją tuż obok i mimo wszystko nic nie robią, a napady polskich patriotów-konserwatystów na osoby o kolorowych włosach/z kolorowymi torebkami zdarzają się regularnie, tak samo jak ataki na marsze i nawet podpalenia mieszkań. Jak widać musimy zrobić najpierw porządek z brunatnymi #!$%@?, a dopiero w drugiej
@ToiletShark Ej, ale wy wiecie że można popierać kogoś z kim wcale się nie zgadzamy co do wszystkich poglądów? Jakby człowiek katował tygrysa dla zabawy, to też bym uważał że nie jest to ok.
I gówno mnie obchodzi że ten sam tygrys by mnie #!$%@?ł gdyby tylko miał okazję
Nie wiem, może u nas nie ma typowych radykałów, którzy lubują się w kamieniowaniu, a arabusy, którzy sobie u nas siedzą należą do tej normalnej grupy ludzi? Podasz datę w której ostatnio któryś z arabów dokonał jakiegoś gwałtu w Polsce, albo dokonał jakiegoś przestępstwa? Ja znam inne 2 narodowości niby nam bliskie, które codziennie coś odwalają w tym kartonie ()


@ZuluScout: 365 przestępstw w skali