Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać, że totalnie mnie rozwala ten protest w Warszawie. Stoją sobie arabusy wystrojeni jak islamscy najemnicy, a obok juleczki z siatami #lgbt to jest jakiś matrix. One chyba nie za bardzo kumają, że większość tych ludzi gdyby mogła to by je ukamieniowała za te poglądy. #izrael #palestyna #wojna #bekazlewactwa
ToiletShark - Muszę przyznać, że totalnie mnie rozwala ten protest w Warszawie. Stoją...

źródło: temp_file5461654975948694065

Pobierz
  • 30
@ToiletShark: Nie wiem, może u nas nie ma typowych radykałów, którzy lubują się w kamieniowaniu, a arabusy, którzy sobie u nas siedzą należą do tej normalnej grupy ludzi? Podasz datę w której ostatnio któryś z arabów dokonał jakiegoś gwałtu w Polsce, albo dokonał jakiegoś przestępstwa? Ja znam inne 2 narodowości niby nam bliskie, które codziennie coś odwalają w tym kartonie ()
@ToiletShark: Jeśli normalnością jest zapęd do małych dzieci i ciągłe afery o molestowanie wśród księży oraz krycie ich przez państwo, to ja podziękuję za taką normalność. Zlikwidować jakąkolwiek religię i będzie git. Co do liczb, to polecam przestudiować ile mamy Czeczenów, a ile odwalają. Liczby nie grają, bo połączonych arabusów w Polsce mamy więcej niż samych Czeczenów ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@ZuluScout no nie wiem czy likwidacja wszystkich religii to dobre rozwiązanie. Jak spojrzysz na to trochę szerzej to może zauważysz, że ten brak religii to tez w pewnym sensie religia (tam tez występują problemy molestowania, pedofili itp.) moim zdaniem bezpieczniejsza jest równowaga pomiędzy tymi wszystkimi powiedzmy ideologiami. Najgorzej się dzieje jak jedna wyprze pozostałe. Wtedy do głosu dochodzą radykałowie z danej frakcji i zaczynaja się publiczne egzekucje w najgorszym wypadku.