Wpis z mikrobloga

Po co była ta cała edukacja, podstawówka później liceum i zdana matura skoro podejście na studia bez dynamiczności i z brzydką mordą kończy się porażką i choćbyś był orłem i omnibusem (a co dopiero przegrywem walczącym o lepszą przyszłość) to będąc aspołecznym nieurodziwym typem i tak nie wytrzymasz tam dłużej niż semestr.
Wolałbym być niepiśmiennym dynamiczniakiem z przeciętną mordą, bo bym chociaż miał jakąś posadkę w korpo za ludzkie pieniądze.
Niestety dla takich jak ja kołoźniczy zapierdziel do ostatniego tchu jest zapisany w genach i choćbyś nie wiem jak walczył i tak prędzej czy później pogodzisz się z losem i przejdziesz przez wrota swojego lokalnego gułagu i nie oglądając się za siebie porzucisz wszelkie marzenia bo przez najbliższe kilkadziesiąt lat cuchnącą hala będzie twoim drugim domem.
#przegryw
  • 6
@WwaDdl022: Dotrwałem do końca nie mając kolegów i nie uczestnicząc ani trochę w studenckim życiu. To znaczy, niby miałem znajomych, ale interakcje z nimi istniały tylko w murach uczelni i rzadko schodziły na tematy spoza edukacji.