Wpis z mikrobloga

„Żaden mężczyzna nie ma prawa tak się zwracać do kobiety” -Sofia
Chodzi o „zamknij się” Aleksa wobec Marty, gdzie kręcą inbę i cisną grupowo po Aleksie z tego powodu.
-,- a gdyby kobieta tak powiedziała do faceta, to byłaby to wina faceta, który zmusił ją do stanowczego zachowania, tak?

#topmodel #logikarozowychpaskow #pieklokobiet #pieklomezczyzn #redpill #blackpill
  • 8
@km00787: Co chcesz, do kogo chcesz*. Piszę post na forum ze śmiesznymi obrazkami, nie rozdział do pracy dyplomowej. Nie zamierzam się zastanawiać nad formą wypowiedzi czy dbać o jej aspekt estetyczny. Ważne żeby przekazać to co mam do przekazania i najlepiej jak najszybciej ¯\(ツ)/¯
AnonimoweLwiatko: No to źle. To tylko świadczy o Tobie. Zasady poprawnej pisowni się stosuje niezależnie od okoliczności.

@km00787 Tak świat jest skonstruowany. Kobietom się w dupach poprzewracało to wydaje im się że na wszystko sobie mogą pozwolić.
Ale mężczyźni też nie lepsi, bo widać takie zachowanie im nie przeszkadza.
AnonimoweLwiatko: No to źle. To tylko świadczy o Tobie. Zasady poprawnej pisowni się stosuje niezależnie od okoliczności.


@Xing77: To co mam wyrobione intuicyjnie to stosuje. Jak muszę się nad czymś zastanowić, sprawdzić, upewnić się to w tym przypadku jest to przerost formy nad treścią. Może jest to jakaś wada ale jesteś jedną z nielicznych osób która zwraca w ogóle na to uwagę więc raczej niezbyt znacząca O.o

@AnonimoweLwiatko: skoro faktycznie
  • 0
@P0lka: Myślę, że gdyby powiedział coś gorszego, to by bardzo chętnie to puścili. 50% tego programu to relacje między uczestnikami, w tym - a przede wszystkim ich dramy :P