Wpis z mikrobloga

Niezłą bekę mam z #konfederacja a w szczególności z #memcen
Zupełnie niewiarygodny człowiek, najpierw gada o obniżaniu podatków, potem że to "żart", Petru zjechał go jak dziecko w debacie, następnie w akcie zemsty Memcen obraża go jakimś creepy tekstem ze starej polskiej komedii. Już nie wspomnę o jakichś piwach z memcenem, grillach domach i samochodach xD.

Wisienką na torcie jest to, że po wyborach nawet on zdradził swojego guru #korwin
Obwinia go i słaby wynik i gra na przejęcie partii krula.
#wybory #polityka #bekazkonfederacji
Magma1 - Niezłą bekę mam z #konfederacja a w szczególności z #memcen 
Zupełnie niewia...

źródło: 1000018104

Pobierz
  • 13
@Magma1: ten twój Petru ośmieszył się razem z Mentzenem w tej debacie, zamiast go punktować, to wyciągnął 100 ustaw Mentzena, które były już forsowane do porzygu, swoją drogą ciekawi mnie jaki byłby tutaj kwik takich jak ty gdyby konfa serio dostała 10% xd
@DEATHSTROKEBACK: o jakim wyprowadzeniu z równowagi mówisz?
Mentzen spokojnie stwierdzał, że to był tylko żart. Potem dalej spokojnym tonem unika odpowiedzi na pytanie, żeby na koniec stwierdzić, że czas na odpowiedź się skończył.

Na wiecu, darł mordę, że jednak będzie likwidować ZUS, na pytanie jak, nie odpowiedział.
Dodał tylko cytat z filmu.
To też była wymijająca odpowiedź, że on odsyła, do swojej pracy doktorskiej, bo o tym pisał.

Na marginesie studia doktorskie Mentzena, były tylko po to, żeby dostał tytuł doktora, pewnie ojciec też wtedy pomógł
Jego dorobek naukowy to 34 strony wydane w kwartalniku uniwersytetu, na poziomie studenta, który chce stypendium.
Do jego pracy doktorskiej nie ma dostępu z zewnątrz, jednak były komentarze, że ma niecałe 100 stron i w dużej części jest
@wiedzmy no nie tylko szczekać, bo z 18 poslami będą mieli koło poselskie i będą mogli zgłaszać projekty ustaw obiecanych przez PiS i opozycję, przeciwko którym w/w będą musieli głosować