Wpis z mikrobloga

1. Małomówny
Niechad - nieśmiały
Chad - tajemniczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Mieszka z mamą
Niechad - maminsynek
Chad - rodzinny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. Nie ma prawka, podróżuje autobusem/tramwajem/rowerem
Niechad - oferma życiowa
Chad - dba o środowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4. Bezrobotny
Niechad - pasożyt
Chad - nie chce się dawać wyzyskiwać za grosze januszexowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5. Ciągle myśli o seksie, podrywa wiele dziewczyn
Niechad - zbok
Chad - ma wysoki testosteron ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6. Ukazuje emocje, zdarza mu się uronić łzę
Niechad - ale #!$%@? xD
Chad - wrażliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7. Całymi dniami gra w gry komputerowe
Niechad - dziwak bez życia społecznego, gry komputerowe są dla dzieci
Chad - e-sportowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8. Lubi dzieci
Niechad - pedofil
Chad - będzie dobrym ojcem i pedagogiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 25
@rales Ale wy macie już kosmicznie #!$%@? mózgi. Zamiast wyjść z piwnicy i wziąć się za siebie, to już nawet takie bzdety wymyślacie. Pewnie nawet z własną orientacją już macie problemy jako specjaliści od chadów.
@rales: Jak się tak mocniej nad tym tematem zastanowić, to w większości przypadków nie są to podwójne standardy, lecz najszczersza prawda. Przegryw, odosobniony, introwertyczny, z fobiami społecznymi, brzydki - rogrywa swoje życie na hard levelu, więc przykładowo niewyrobienie sobie prawka będzie świadczyć o strachu wyjścia do ludzi, jego nieporadności itd. Całe życie walczy ze sobą i swoimi strachami. Ludzie od razu to wyczuwają.

Natomiast prawdziwy chad (tak jak ładna kobieta zresztą)
automatycznie więc buduje silniejszą osobowość


@Ranmus: lol, to tak nie działa, osobowość/charakter nie buduje "przechodzenie życia na easy levelu" tylko porażki, ból, cierpienie, radzenie sobie z problemami, rozwiązywanie ich i parcie przed siebie mimo trudów tego "hard levelu". Nie mylić z bezczynnością.
@AnonimoweLwiatko

Totalna bzdura. Powiedz to ludziom, którzy od dziecka mieli #!$%@? doznając przemocy fizycznej i psychicznej w rodzinie, w szkole, przeżywali różne traumy. Ich siła objawia się w tym, że do dzisiaj mają często duże problemy psychiczne i muszą się faszerować lekami, żeby chociaż jakkolwiek funkcjonować.
Natomiast ci, co mieli kochających rodziców, dobre relacje z rówieśnikami itd mają dzisiaj uśredniając znacznie zdrowsze życie i są zdrowymi psychicznie ludźmi.
I tak, są ludzie,
@JanRouterTrzeci: Dopóki nie natrafisz w życiu na jakiś problem i będziesz bezradny albo stracisz to co dawało ci tą przewagę.

@Slavcel Albo sobie radzą i są silniejsi, lepsi od swoich rodziców, poświęcają swoim dzieciom w opór uwagi, tworzą swoim dzieciom lepszą przyszłość i nie popełniają błędów swoich rodziców/potrafią ustrzec swoje dzieci od powtarzania ich.
@rales: może nie tyle co chad, a w oczach kobiety musisz być chadem.
Pamiętam jak kiedyś rozciąłem sobie palca nożem, jak kroiłem bułkę i skomentowałem ale ze mnie #!$%@?. A różowa odebrała to tak jakbym uważał się za #!$%@?ę i zaczęła mnie wspierać że nie jestem itd.. a ja mówię ale to tak się mówi po prostu, na luzie takim.

Oczywiście wszystko zmienia się kiedy zauroczenie im minie, wtedy możesz być
6. Ukazuje emocje, zdarza mu się uronić łzę

Niechad - ale #!$%@? xD

Chad - wrażliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rales: Hahaha. Nie wiem jak z niektórymi innymi, ale w tym przypadku to daleko odjechałeś od rzeczywistości. To już dość dobrze znany blackpill, że okazywanie takiej słabości i spłakanie się na oczach kobiety, od razu odraża ją od mężczyzny na poziomie instynktu.
Może są jakieś wyjątki, ale