Wpis z mikrobloga

1. Małomówny
Niechad - nieśmiały
Chad - tajemniczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Mieszka z mamą
Niechad - maminsynek
Chad - rodzinny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. Nie ma prawka, podróżuje autobusem/tramwajem/rowerem
Niechad - oferma życiowa
Chad - dba o środowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4. Bezrobotny
Niechad - pasożyt
Chad - nie chce się dawać wyzyskiwać za grosze januszexowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5. Ciągle myśli o seksie, podrywa wiele dziewczyn
Niechad - zbok
Chad - ma wysoki testosteron ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6. Ukazuje emocje, zdarza mu się uronić łzę
Niechad - ale #!$%@? xD
Chad - wrażliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7. Całymi dniami gra w gry komputerowe
Niechad - dziwak bez życia społecznego, gry komputerowe są dla dzieci
Chad - e-sportowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8. Lubi dzieci
Niechad - pedofil
Chad - będzie dobrym ojcem i pedagogiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 25
@AnonimoweLwiatko: wiem że to wysryw bo właśnie dzisiaj na reddicie przeczytałem ze 100 komentarzy o tym jak ludzie podostawali fobi społecznych i lęków od tego że matki całe życie na nich darły mordę i wyszli z domu ale dalej mają jakieś tiki nerwowe.

Przezwyciężenie różnych rzeczy to jedno ale trzeba też otrzymywać jakieś ciepło od znajomych rodziny bliskich bo jak nie to i tak pozostaniesz 'nienormalny' niedopasowany nie wchodzący w ramy
@AnonimoweLwiatko: wiem że to wysryw bo właśnie dzisiaj na reddicie przeczytałem ze 100 komentarzy o tym jak ludzie podostawali fobi społecznych i lęków od tego że matki całe życie na nich darły mordę i wyszli z domu ale dalej mają jakieś tiki nerwowe.


@Uuroboros: No tak, bo ludzie którzy się ogarnęli raczej nie spędzają wolnego czasu udzielając się na tego typu subach

Przezwyciężenie różnych rzeczy to jedno ale trzeba też
No tak, bo ludzie którzy się ogarnęli raczej nie spędzają wolnego czasu udzielając się na tego typu subach


@AnonimoweLwiatko: to było na dankmemes, myślę że tam udzielają się wszyscy patrząc po wysrywie z palestyną i izraelem

ręce się załamują mircy co ten przemiły pan wyspisuje