Wpis z mikrobloga

1. Małomówny
Niechad - nieśmiały
Chad - tajemniczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Mieszka z mamą
Niechad - maminsynek
Chad - rodzinny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. Nie ma prawka, podróżuje autobusem/tramwajem/rowerem
Niechad - oferma życiowa
Chad - dba o środowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4. Bezrobotny
Niechad - pasożyt
Chad - nie chce się dawać wyzyskiwać za grosze januszexowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5. Ciągle myśli o seksie, podrywa wiele dziewczyn
Niechad - zbok
Chad - ma wysoki testosteron ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6. Ukazuje emocje, zdarza mu się uronić łzę
Niechad - ale #!$%@? xD
Chad - wrażliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7. Całymi dniami gra w gry komputerowe
Niechad - dziwak bez życia społecznego, gry komputerowe są dla dzieci
Chad - e-sportowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8. Lubi dzieci
Niechad - pedofil
Chad - będzie dobrym ojcem i pedagogiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dominikjagoda: oj tak pamiętam do dzisiaj to porównanie
"Chad wymienia baterie w pilocie do tv-oj tak teraz obejrzymy Netflix i będziemy się bzikac.
Przegryw wymienia baterię w pilocie-#!$%@? korki
  • Odpowiedz
  • 1
@rales Ale wy macie już kosmicznie #!$%@? mózgi. Zamiast wyjść z piwnicy i wziąć się za siebie, to już nawet takie bzdety wymyślacie. Pewnie nawet z własną orientacją już macie problemy jako specjaliści od chadów.
  • Odpowiedz
@rales: Jak się tak mocniej nad tym tematem zastanowić, to w większości przypadków nie są to podwójne standardy, lecz najszczersza prawda. Przegryw, odosobniony, introwertyczny, z fobiami społecznymi, brzydki - rogrywa swoje życie na hard levelu, więc przykładowo niewyrobienie sobie prawka będzie świadczyć o strachu wyjścia do ludzi, jego nieporadności itd. Całe życie walczy ze sobą i swoimi strachami. Ludzie od razu to wyczuwają.

Natomiast prawdziwy chad (tak jak ładna kobieta
  • Odpowiedz
automatycznie więc buduje silniejszą osobowość


@Ranmus: lol, to tak nie działa, osobowość/charakter nie buduje "przechodzenie życia na easy levelu" tylko porażki, ból, cierpienie, radzenie sobie z problemami, rozwiązywanie ich i parcie przed siebie mimo trudów tego "hard levelu". Nie mylić z bezczynnością.
  • Odpowiedz
  • 18
@AnonimoweLwiatko

Totalna bzdura. Powiedz to ludziom, którzy od dziecka mieli #!$%@? doznając przemocy fizycznej i psychicznej w rodzinie, w szkole, przeżywali różne traumy. Ich siła objawia się w tym, że do dzisiaj mają często duże problemy psychiczne i muszą się faszerować lekami, żeby chociaż jakkolwiek funkcjonować.
Natomiast ci, co mieli kochających rodziców, dobre relacje z rówieśnikami itd mają dzisiaj uśredniając znacznie zdrowsze życie i są zdrowymi psychicznie ludźmi.
I tak, są
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: Dopóki nie natrafisz w życiu na jakiś problem i będziesz bezradny albo stracisz to co dawało ci tą przewagę.

@Slavcel Albo sobie radzą i są silniejsi, lepsi od swoich rodziców, poświęcają swoim dzieciom w opór uwagi, tworzą swoim dzieciom lepszą przyszłość i nie popełniają błędów swoich rodziców/potrafią ustrzec swoje dzieci od powtarzania ich.
  • Odpowiedz
@rales: może nie tyle co chad, a w oczach kobiety musisz być chadem.
Pamiętam jak kiedyś rozciąłem sobie palca nożem, jak kroiłem bułkę i skomentowałem ale ze mnie #!$%@?. A różowa odebrała to tak jakbym uważał się za #!$%@?ę i zaczęła mnie wspierać że nie jestem itd.. a ja mówię ale to tak się mówi po prostu, na luzie takim.

Oczywiście wszystko zmienia się kiedy zauroczenie im minie, wtedy możesz
  • Odpowiedz
6. Ukazuje emocje, zdarza mu się uronić łzę

Niechad - ale #!$%@? xD

Chad - wrażliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rales: Hahaha. Nie wiem jak z niektórymi innymi, ale w tym przypadku to daleko odjechałeś od rzeczywistości. To już dość dobrze znany blackpill, że okazywanie takiej słabości i spłakanie się na oczach kobiety, od razu odraża ją od mężczyzny na poziomie instynktu.
Może są jakieś wyjątki,
  • Odpowiedz