Wpis z mikrobloga

Działa wytoczone w ostatnich nagrywkach Wardęgi całkowicie przebiły linię obrony Marcinka.Jeszcze chwilę temu przekonywał on cały internet, że nie pomagał STUU, że o niczym nie wiedział - bo przecież by coś zrobił.Tymczasem z udostępnionych rozmów jakie możemy przeczytać wynika iż Marcin nie tylko wiedział o spotkaniach 24 letniego mężczyzny z dziećmi, ale sam namawiał, przekonywał wręcz dziewczynki aby spotykały się z jego kolegą - bo najwyższa pora.
Marcin jest więc pomocnikiem, nie mówi STUU przestań pisać w taki sposób z dzieciakami, to nie jest normalne, za to można siedzieć.
Woli w tym czasie rzucać tekstami - tylko ja i moja 14stka
Licytuje się wręcz czyja 14stka jest słodsza i do kogo należy.
Zachęca dziecko do przyjazdu w celu ostrej zabawy
No Marcin wychodzi na to, że Ty nie tylko obserwowałeś co robi twój przyjaciel, ale brałeś czynny udział w tym procederze.
Zaznaczmy że na tyle dbałeś o interes kolegi, że starałeś się uciszyć świadka.

W mojej ocenie prokuratura powinna wystosować natychmiastowy nakaz zatrzymania Marcinka w celu wyjaśnienia sprawy.Tutaj pokazywanie zapłakanej mamy nic nie da. Mam też nadzieję że Twój były jak to ująłeś kolega Stuu wkopie cię zeznaniami i razem posiedzicie długie lata.

#pandoragate
  • 2
@StrefaMroku: ja to mam beke jak mowia, bylismy nastolatkami glupimi, i pisalismy jak nastolatek z nastolatkiem. NO #!$%@?. Majac 19 lat on sie nazywa nastolatkiem no debil. I teraz placza wszyscy manipulatorzy jak male dziewczynki... typowe bananowce, cale zycie z górki, a jak cos sie dzieje nie po ich mysli to placz, skomlanie i manipulowanie. #!$%@? zera. powinni ich usunac w #!$%@?. I ta jeszcze ich (terapia xd) napisalem w nawiasie,