Wpis z mikrobloga

Wczorajszy posiłek:
Burger gigant + pizza.
Nie będę się rozpisywać, wszystko jest na filmie, burger wjeżdża w 8 minucie pizza w 14. Lokal to gastro garaż w Szczecinie na ulicy Szwoleżerów. Bardzo sympatyczny lokal, z dobrym jedzeniem i miłą obsługą. W filmiku właściciel opowiada trochę o swoim punkcie.

Dajcie znać co sądzicie o filmie, wyszedł trochę długi, w lokalu byłem z godzinę, wyciąłem te ciekawsze momenty.

Dorzucam badanie ketonów we krwi z dzisiaj rana, jak łatwo się domyślić, po takim ładowaniu węgli mnie wybiło. Będę teraz przy każdym posiłku dorzucał badanie z rana żeby sprawdzić ile czasu zajmie mi powrót. Zostało mi 5 pasków, więc mam nadzieję że uda się w 5 dni ( ͡ ͜ʖ ͡)

#szczecin #jedzenie #mukbang #jedzzwykopem #tworczoscwlasna #jedzzkrucjanem
krucjan - Wczorajszy posiłek:
Burger gigant + pizza.
Nie będę się rozpisywać, wszystk...
  • 40
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wykolejony dałem z siebie wszystko, trochę szkoda mi tego jednego kawałka, zostawiłem najmniejszy żeby było łatwo, ale już nie było szans, nażarłem się tak, że do 20 godziny nie mogłem wstać (,)
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@macias-mackowiak ode mnie właściciel chciał 50 zł łącznie za burgera i pizzę po wliczeniu tego 50% za wyzwanie, pizza sama chyba 29 zł kosztowała ale mogę się mylić bo nie patrzyłem na cenę. W necie pewnie jest menu.
Ocena tak jak na filmie, naprawdę niepożałowane, widać jak jem jak się ser ciągnie. Takie trochę połączenie pizzy neapolitańskiej z amerykańską, ranty duże mocno wyrośnięte a spód cienki, tylko że ranty nie są napowietrzone
  • Odpowiedz