Wpis z mikrobloga

Chciałbym wziąć #abonament na firmę. Czy jeśli bierze się telefon na raty wraz z abonamentem, ta informacja jest gdzieś widoczna w BIK itp ? Nie chciałbym żeby to miało wpływ na moją zdolność kredytową, a nigdzie nie mogę znaleźć informacji kto udziela tych rat - bank czy operator #telefony #play #orange #plus #tmobile
  • 5
  • 0
@msr99 Tak, mam firmę. Doradca kredytowy powiedział mi że niektórzy operatorzy udzielają rat bez pośredniczenia banku, stąd moje pytanie Panie ŻABKA
@zurom: to Panie Firma idź i w końcu coś kup. To się przekonasz ilu operatorów ( Polko, Play, TMO, Orange ) udziela kredytu na telefon. tylko nie zapomnij spojrzeć w dokument, bo my nie widzieli..
@zurom raty u operatorów nie są widoczne w BIK, aczkolwiek jak będziesz opłacał rachunki z banku z którego potem będziesz dawał wyciąg pod na przykład kredyt hipoteczny to może być z tego kaszana
@zurom
Przy podpisywaniu umowy trzeba wyrazić zgodę na sprawdzenie w BIK tym bardziej z urządzeniem. Jeżeli chcesz skorzystać z usług operatora Play to zapraszam do kontaktu.