Wpis z mikrobloga

Robię właśnie chyba czwarte podejście do Nioh. Dlaczego czwarte? Bo za każdym razem wnerwiały mnie zadania na tych samych mapach i generalnie te mapy-areny są takie meh. Ale poczytałem trochę komentarzy na necie, podpatrzyłem trochę poradników i kurde, jak już zacznie się rozumieć te mechaniki w grze to Nioh wchodzi i zaczyna się zabawa. Gra jest #!$%@? trudna, trzeba grindować, trzeba łapać nowy ekwipunek, szukać Kodamy, buffować broń i siebie i wjeżdża się w przeciwników jak w masło. Gra jest świetna.

Największą krzywdę robią sobie ludzie, którzy porównują Nioh do Soulsów. TO NIE SĄ SOULSY. Polecam :)

#gry #nioh #darksouls #ps4 #ps5
Mega_Smieszek - Robię właśnie chyba czwarte podejście do Nioh. Dlaczego czwarte? Bo z...

źródło: gaming-time-nioh

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
trzeba grindować, trzeba łapać nowy ekwipunek


@Mega_Smieszek: no i niestety, tam gdzie jedni widza plus tam inni duzy minus.

Podobala mi sie ta gra ale jej "diablowatosc" odnosnie grindu i itemizacji mnie odrzuca

@Dwudziestydrugi: jedynka byla na epicu, juz tego nie odbierzesz ale klucze na roznych stronach przez takie akcje mocno spadaja z ceny
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek ta gra jest taka, że na początku jest trudna jak #!$%@?, ale jak już osiągniesz pewien pułap, to do końca bijesz wszystko jedną bronią na jedno kopyto, skalowanie poziomu trudności trochę skopane, ale tak poza tym to polecam
  • Odpowiedz
wnerwiały mnie zadania na tych samych mapach


@Mega_Smieszek: to jest generalnie źle rozkminione, te wszystkie opcjonalne misje powinny być dostępne dopiero po przejściu głównego wątku, NIOH nigdy nie skończyłem właśnie ze względu na nie, starałem się robić wszystko jak leci i nudziłem się grą w jej połowie... co do poziomu trudności to nie jest tak ciężko jak zacznie się rozumieć mechaniki i korzystać np. z igły, żeby pozbyć się efektu
  • Odpowiedz