Wpis z mikrobloga

Kawa 4x espresso extra strog, doppio +, yerba mate green(bo zwykłej, suszonej dymem nienawidzę tak, jak papierosów), 1l be powera, bo jakieś energole typu monsterki, to dla bogoli jakichś są. Do tego 600mg pregaby, 2mg klona, 100mg baklo i można zacząć dzień. Bez takiego mixu, to mi się nawet z łóżka nie chce wstawać i tylko marzę o śmierci. A tak, to wstaje na nogi i czekam na zamówienia z #ubereats ()

#yerbamate #kawa #dziendobry #leki #politoksykomania
wyjatkowy_szmaciarz - Kawa 4x espresso extra strog, doppio +, yerba mate green(bo zwy...

źródło: IMG_20231020_104743

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@telemach20: xD Kiedyś zmieszałem 2100mg pregaby, 300mg baklofenu, 2g władka(mocny sort, prosto on nazisty z III rzeszy, oczywiście w odstępach, jakoś 500mg per rectum najpierw, potem 2x250mg sniff, potem 1g bombka), 250mg metaklefedronu przez cały dzień i noc. Nie spałem ponad 48h, miałem przez to haluny, jak po jakichś deliriantach, typu #!$%@?. I do tego mnóstwo kaw, yerby, energetyków. Zemdlałem na kilka minut, chyba dostałem zapaści, więc wziąłem około 12mg klona,
wyjatkowy_szmaciarz - @telemach20: xD Kiedyś zmieszałem 2100mg pregaby, 300mg baklofe...

źródło: PepeLaugh

Pobierz
  • Odpowiedz
@Aeterna: Tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Siłka, programowanie, rower, antydepresanty,psychoterapia, psychodeliki, prostytutki, tinder/badoo(kilkaset par, ale nie umiem z loszkami gadać). Zdjęcia formy z siłki dawały turbo boosta do par na tinderze i badoo, bo kiedyś zdjęcie z samą twarzą miało mało par, chyba~60 w 2 tygodnie, ale to było w 2015 i jeszcze się wtedy łudziłem, że będę miał seks za darmo. 23 lvl miałem w 2015.
  • Odpowiedz
@wyjatkowy_szmaciarz: kofeina z energetyku działa przez godzinę jak kawa
potem jest tak zwany zjazd cukrowo kofeinowy czyli senność
pijąc kolejny raz czujesz że pobudzenie działa krócej i zmęczenie następuje szybciej tak za każdym razem się zmniejsza
Można mieć z czasem coś w rodzaju nagłego szybkiego bicia serca jak byś zmieniał biegi w samochodzie nawet w trakcie odpoczynku
Ja bym polecał ci zostawić tylko yerbe 2 razy dziennie 70ml wystarczy
polecił bym
  • Odpowiedz