Wpis z mikrobloga

@Promilus: Januszu, #!$%@? to narolskie towarzystwo. Utwórz nową partię albo weź NN z tego #!$%@?łka. Złóż samokrytykę za to, że czasem #!$%@?łeś trzy dwa razy piętnaście o pedofilii, zawrzyj pakt z lolbertarianami, PJJ. Wyrwij kły żmijom wiplerowsko-mentzenowskiego lewactwa.
  • Odpowiedz
@patryk-milanoyt: Dokładnie, zezwolić na segregację, co złego moze się stać. Tak samo z zaszczepionymi, nie szczepiłeś się to nie wejdziesz do restauracji, proste!
  • Odpowiedz
@falden: ale o to właśnie chodzi żeby takie rzeczy były legalne, ale też krytykowanie tego było legalne. Gdy hotel ma prawo odmawiać komuś usług to traci klientów i potencjalnie spadnie na niego jakiś lincz społeczny. Tak samo gdy jakiś portal cenzuruje to traci użytkowników i jest krytykowany.
Daleko mi do bycia zwolennikiem konfy, ale tu muszę ich bronić bo coraz więcej ludzi mylnie myśli że skoro kuc jest za legalizacją jakiegoś
  • Odpowiedz
@Promilus Oni #!$%@? mogą. Jeśli wystawiona jest oferta za towar albo usługę (taką ofertą jest chociażby "cenówka" w sklepie czy cennik za usługi w internecie) to sprzedawca / usługodawca nie ma prawa odmówić sprzedaży jej klientowi według swojego widzimisię. Korwin jak zwykle gówno wie, ale wymądrza się w temacie o którym ma zerowe pojęcie.
  • Odpowiedz
@marcinnowaik: po pierwsze to hotelarz nie ma prawa mnie wylegitymować, czy jestem po ślubie czy nie... Jakby tak było to by zaraz był kontakt do booking i bym miał inny hotel za darmo xP
  • Odpowiedz
o to jej chodziło, żeby hotelarz mógł odmówić usługi niemałżeństwu, a nie był zobowiązany odmówić


@marcinnowaik: a co z czarnymi albo żydami? Też jej o to chodziło żeby im hotelarz mógł odmówić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przecież o to jej chodziło, żeby hotelarz mógł odmówić usługi niemałżeństwu, a nie był zobowiązany odmówić


@marcinnowaik: Jak mogło jej o to chodzić skoro po 2019 art. 138 KW nie ma już ważnego zapisu o karaniu za odmowę usługi i każdy może to zrobić?
  • Odpowiedz