Wpis z mikrobloga

Ogarnia mnie ostry #!$%@?, jak po rządach tych pisowskich złodziei nagle lewica wyskakuje z tematami aborcji. Jest wiele innych dużo ważniejszych tematów jak naprawa kraju od podstaw po tych pisowskich debilach, dziura budżetowa, reforma TVP, odblokowanie funduszy z KPO, reforma armii i rozliczenie tych kryminalistów z PiSu Mam szczerą nadzieję, że Tusk już zapomniał co gadał w sprawie aborcji i szybko zamknie lewicy mordę. Jesteś w okopach na wojnie, próbujesz jakoś przeżyć w tym kaczystanie - pojawia się opcja naprawienia tego chorego problemu, a te lewicowe przychlasty wyskakują z gównotematami.

Lewica niech se kondoma na łeb założy. Są tak samo głupi jak Karina Bosak z konfederacji, która #!$%@?ła dzisiaj o tym, że hotelarz powinien zdecydować, czy wpuści do hotelu parę bez ślubu LOL. No mózg #!$%@? proszę państwa.

#wybory #polska #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #polityka #bekazkonfederacji
  • 21
@JohnTravoltta Dobrze, że Ty jesteś zarobas, który nigdy nie był w trudnej sytuacji życiowej nie mając pieniędzy XD Na 90% jesteś jednym z odklejencow z IT, którzy dostali swoją pierwsza poważna wypłatę i już teraz będą ustawiać wszystkich do pionu jako nieudaczników.
@JohnTravoltta: to prawda. Kwestie z aborcją trzeba rozwiązać, ale na spokojnie żeby nie zacząć od marszu katoli przeciw. Przede wszystkim rozliczenie PiS, TVP, naprawa gospodarki, w między czasie jakaś nieduża grupa może pracować nad nowa ustawą aborcyjna. Póki jest długopis jako prezydent i kucharka jako TK, to gowno zrobią. Jedynie niepokoje społeczne znowu wybuchną.
@JohnTravoltta: Janek kurla dla kogos "wali sie chata" to moze byc trybunal kuchenny, zaoranie gospodarki i szczucie na unie.
Ale dla kogos "chata sie wali" to moze byc to ze kilka kobiet zmarlo z powodu klauzul sumienia i zaostrzonego prawa. Czyli to ze ktos chce miec diecko i nie wie czy przezyje. Albo nie wie czy nie bedzie musial urodzic dzicka bez rak i nog. Dla niego to jest zawalenie chaty
@gorzki99: czy Ty widziales, ze Lewica ma na ten moment ROWNOLEGŁE pomysły czy tylko krzyczy o aborcji i robi zadymę po twitterach z przyszłymi koalicjantami?

To nie tak, ze jest aborcja, a wszystkiego innego nie ma. O tym jest mój wpis.

Ale musiałeś na emocjach zagrać bo byś nie wytrzymał co nie ?
@JohnTravoltta: NIe miras. Proozycje lewicy sa wszystkie populistyczne. Oni graja na emocjach po calosci. Takaich natura.

Lewica chce "rownouprawnienia" ale jeszcze nie widzialem postulatu o rownym wieku emerytalnym kobiet i mezczyzn.

Lewica chce rownosci ale rownoczesnie chce okradac tym co maja zeby dawac tym co nie chca miec (zarobic)

A ja nie gram na emocjach. Pokazuje Ci ze "zawalenie chaty" (pojecie ktore Ty uyles jakopoerwszy) jest pojeciem wzglednym. Nie ma nic
Ogarnia mnie ostry #!$%@?, jak po rządach tych pisowskich złodziei nagle lewica wyskakuje z tematami aborcji.


@JohnTravoltta: Mnie ogarnia śmiech jak tacy freethinkerzy nie widzą jaki był temat największych rozruchów społecznych od przynajmniej 2012 xD