Wpis z mikrobloga

@hub_bub: Nie mam nic wspólnego z PO i na nich nie głosowałem. To nie obejmowane stanowisko (szczególnie w czasach PiS, gdzie wystarczyło być z rodziny członka partii) świadczy o człowieku, tylko jego charakter, a Jarosław Kaczyński to moim zdaniem zdrajca stanu. Miejsce przestępców jest w więzieniu, a nie na początku kolejki do urny.

Obcego staruszka bym przepuścił, bo z założenia zakładam że ludzie są dobzi, jednak jak mi ktoś udowodnił, że
jak dla mnie brak szacunku dla starszej osoby i premiera własnego kraju.


@hub_bub: za to on szanuje 37mln rodaków i tych którzy będa spłacać dług narodowy który zrobił a który będziemy spłacać kolejne 30 lat.
końca kolejki szuka się chyba na końcu, nie na początku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dizzydom: a byłeś na wyborach? bo ja byłem i trzeba podejść do przodu żeby zobaczyć nazwę ulicy, bo było parę kolejek, ale bez podeścia do przodu nie zobaczyłbyś, ludzi pełno, nie wiadomo czy ktoś stoi w jednej czy drugiej, albo stoi bo stoi
@hub_bub:

jak dla mnie brak szacunku dla starszej osoby i premiera własnego kraju. Uważam że jeżeli osoba 70+, która w dodatku pełni ważną funkcję w państwie, chce zagłosować bez kolejki to niech głosuje.


nie jestem z tych, co mówią, że na szacunek trzeba sobie zapracować, przeciwnie - na brak szacunku trzeba sobie zapracować i J. Kaczyński pracował na to ciężko latami.