Wpis z mikrobloga

#famemma

Ja #!$%@?.

Odpaliłem ten film Dubiela i przed dobiciem do 4 minuty mam dość. Typ nagrywa coś w stylu para dokumentu, ujęcia z ręki, ukrycia, z trzeciej osoby. Niby przypadkowe sytuacje, niby luźna przypadkowa gadka z mamą, która ma pokazywać jak koleś jest skrzywdzony, cała jego rodzi itd...

Kto #!$%@? w obliczu jakiejś tragedii (o ile go spotyka) myśli takimi kategoriami żeby takie gówno nagrać? Umarł wam kiedyś ktoś w rodzinie? Myśleliście wtedy żeby nagrywać sytuację w taki sposób i pokazywać tragedię rodziny?

Typ robi z siebie ofiarę. "Zły zwyrol nagrął na mnie film i pokazał screeny...". No pokazał. Problem w tym, że było co pokazać. Gdzieś w czeluści od lat czekały te screeny. Dubiel nie widzi problemu w tym co się #!$%@?ło. Nie widzi w tym, że kłamał na swoich wytłumaczeniach... oraz najważniejsze. DUBIEL NIE WIDZI, ŻE COŚ ZŁEGO SPOTKAŁO TE LASKI... NIE WIDZI NIC ZŁEGO W TYM, ŻE NAGANIAŁ KOLEJNĄ MAŁOLATĘ KOLEDZE PEDO... on tylko widzi, że czuje się zagrożony i nagrywa swoje łzy z boku.

Od dawna jestem przekonany, że topowi influ to zestawienie wielu negatywnych cech charakteru. Chciwość, samolubność, zawiść, kłamliwość.

Marcin dziś pokazał, że kolejną cechą jest narcyzm. Marcin czuje się najbardziej poszkodowaną osobą świata. Bo ktoś powiedział o jego złych uczynkach sprzed lat.... nie widzi problemu w swoich uczynkach, ani konsekwencji tych uczynków dla innej osoby. Książkowy #!$%@? narcyz.
  • 5
@BombaskaEskadraLotnicza: #!$%@?, tak mnie śmieszy rozumowanie osób Twojego pokroju że #!$%@?. xD
Urodziliście się w czasach poprawności politycznej gdzie użycie słowa murzyn jest wielką obrazą majestatu człowieka.

Dubiel pewnie jest winny, nie mi to osądzać. Pisał durne rzeczy, które nigdy nie powinne były nawet przyjść mu do głowy. Ale tragiczne jest to że wykopki kolejny raz nie potrafią logicznie rozumować i dalej powodują nagonki na postronne osoby xD co w tej
#!$%@?, tak mnie śmieszy rozumowanie osób Twojego pokroju że #!$%@?. xD

Urodziliście się w czasach poprawności politycznej

wykopki kolejny raz nie potrafią logicznie rozumować


@uubus

Jak czytam takie rzeczy, jak to co napisałeś, to wiem od razu, że nawet za bardzo nie zadałeś sobie wysiłku przeczytać co napisałem.

Nikt #!$%@? nie robi nagonki na jego matkę ani rodzinę. On sam ich pokazuje i próbuje grać kartą ofiary. Nikt nie wywoływał ich. Gdzie
@BombaskaEskadraLotnicza: Niestety zadałem sobię wysiłek i straciłem te 3 min życia.

Odpaliłem ten film

Odpaliłeś i wylączyłeś? Czy po tych 4 minutach już miałeś na tyle dość że przestałeś słuchać? Z jednej strony widać, że próbuje nieudolnie grać i brać na litość. Z drugiej ja tam słyszałem przyznanie się do tego, że pisał etc.

Umyślnie napisałem o czasach poprawności politycznej, kiedyś ktoś kto miał 17-18 lat nie zawsze się zastanawiał nad
Niestety zadałem sobię wysiłek i straciłem te 3 min życia.


@uubus: jeżeli 3min czytasz 13 linijek tekstu to już wiem gdzie problem xD

Umyślnie napisałem o czasach poprawności politycznej


No domyślam się, ze nie napisało ci się samo albo przypadkiem....

Problem w tym, że dubiel umyślnie prowadził do spotkania 24 latka z 14 latką. Zapala jużci się ostrzegawcza lampka? To nie kwestia poprawności politycznej. 10 lat temu też byłoby to już
@BombaskaEskadraLotnicza:

jeżeli 3min czytasz 13 linijek tekstu to już wiem gdzie problem xD

W tym że umiem szybko czytać? Nie mierz innych swoją miarą :)
Nie bronie dubiela, po prostu 10 lat temu nikt nie przywiązywał uwagi do tego co mówi będąc w nie wiem, Hiszpani do jakiejś laski w pl xD mógł napisać jak to idziesz sama pod prysznic? beze mnie? xD no mistrz podrywu, i to wg Ciebie jest