Wpis z mikrobloga

mirki pytanie, szukam jakiegoś fotela do komputera ale pod kątem grania w symulator lotu oraz jazdy na kierownicy. Długi czas używałem do tego fotela nr. 1 jak na zdjęciu ale niestety się złamał xD
Myślałem żeby dorwać taki fotel wypoczynkowy jak na zdjęciu numer 2, nówki kosztują około 1,5k
Głównie chodzi mi o to że przy naciskaniu pedałów steru kierunku bądź pedałów przy jeździe samochodem żebym nie odjeżdżał od komputera, tak jak teraz mi się to dzieje (mam teraz fotel obrotowy na kółkach, pomocniczo ratuje się układając ręczniki pod kołami albo wbijając małe kliny w kółka ale po skończonej sesji muszę to wszystko rozmontowywać).

Co myślicie o takim fotelu nr. 2 jak na zdjęciu?

#fotele #fotel #gaming #pcmasterrace #pytanie #pytaniedoeksperta
przodowyryl - mirki pytanie, szukam jakiegoś fotela do komputera ale pod kątem grania...

źródło: fotel

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@przodowyryl: długo szukałem czegoś w tym temacie i nie znalazłem :| przejrzałem chyba wszystkie fotele z ikei i podobnych, nie było nic co by się nadało. Najbliżej używalności jest Ikea Poang, coś podobnego do tego co miałeś. Jeżeli chcesz się bawić i masz miejsce to fotel samochodowy i DYI. Ja szukam czegoś pod simracing ale też żeby można wygodnie pograć w coś innego używając pada ale ni ma nic.
  • Odpowiedz