Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka #polska #referendum #bekazlewactwa Nie mogę uwierzyć w to jak głupi są Polacy. NIE WZIĘLI UDZIAŁU W KLUCZOWYM REFERENDUM, będąc już i tak w lokalu wyborczym dlatego żeby zrobić na złość Pisowi i dlatego że tak kazał Tusk i reszta cymbałów. Na złość babci odmrozili sobie uszy XD Polacy nie chcą się wypowiedzieć wolą żeby to niemiecki polityk za nich decydował. A potem (już niedługo) będą płakać że nielegalni migranci, że wiek podniesiony do 68 lat itd itp. MASAKRA jak ludzie są zmanipulowani. Ale co się dziwić jak jedyny postulat to był osiem gwiazdek i aborcja na żądanie. Nawet mi was idioci nie żal.
Pobierz natuuris - #wybory #polityka #polska #referendum #bekazlewactwa Nie mogę uwierzyć w t...
źródło: xDDDD
  • 27
jak ci podniosą owieczko wiek do 69 lat


@natuuris: #!$%@? i tak nie dożyje

i wpuszcza 50 000 NIELEGALNYCH imigrantów (nie sprawdzonych z indii tylko agresywnych z afryki niewiadomo kto)


@natuuris: już wpuścili 2 mln
Co to za argument, że nie ma sporu to referendum niepotrzebne. Teraz może i nie ma ale nie ma żadnej pewności, że jak przyjdzie co do czego to się komuś zdanie nie zmieni. Zresztą skoro nie ma sporu i wszyscy tak bardzo deklarują to no to ważne referendum w tej sprawie i tak i tak by nic nie zmieniło.


@pwone: dokładnie, po za tym pis wykorzystał to referendum jako kampanię wyborczą,
Po prostu daliście ciała i tyle. a więć godzicie sie na [...] wpuszczenie nielegalnych migrantów


@natuuris: co? a służba graniczna to co robi? a może Policja niech przestanie wyłapywać rzeczy zabronionych przez prawo?