Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka #polska #referendum #bekazlewactwa Nie mogę uwierzyć w to jak głupi są Polacy. NIE WZIĘLI UDZIAŁU W KLUCZOWYM REFERENDUM, będąc już i tak w lokalu wyborczym dlatego żeby zrobić na złość Pisowi i dlatego że tak kazał Tusk i reszta cymbałów. Na złość babci odmrozili sobie uszy XD Polacy nie chcą się wypowiedzieć wolą żeby to niemiecki polityk za nich decydował. A potem (już niedługo) będą płakać że nielegalni migranci, że wiek podniesiony do 68 lat itd itp. MASAKRA jak ludzie są zmanipulowani. Ale co się dziwić jak jedyny postulat to był osiem gwiazdek i aborcja na żądanie. Nawet mi was idioci nie żal.
natuuris - #wybory #polityka #polska #referendum #bekazlewactwa Nie mogę uwierzyć w t...

źródło: xDDDD

Pobierz
  • 27
Nie mogę uwierzyć w to jak głupi są Polacy


@natuuris: Nie mierz wszystkich swoja miara. Jestes w mniejszosci bo w refrendum wzielo udzial 40% upawnionych.

Dobrze wiedziec ze madrych polakow jest jednak wiecej.
Polacy nie chcą się wypowiedzieć wolą żeby to niemiecki polityk za nich decydował.


@natuuris: Oczywiście że tak. Dlatego głosowałem na Für Deutschland. Czemu nie szanujesz demokratycznego wyboru obywateli Rzeczpospolitej?
@natuuris: problem tego referndum jest taki że pytania są źle skonstruowane. Np. czy popierasz wyprzedaż? czy sprzedaż? Czy wyprzedaż to jest np. tak jak z Lotosem? 2. Jest git. 3. Co to jest bariera? Równie dobrze można potraktować jako barierę rzekę Bug. Nie ma jasno zdefiniowanego pojęcia. 4. Najtragiczniejsze, bo nawet jeżeli odpowiesz tak to to pytanie nie ma mocy np. w kontekście nielegalnych imigrantów z Indii czy Tajlandii. Jest ściśle
@PlanetHell: tak, pytania były źle skonstruowane. Co nie mienia faktu, że co do swojego meritum, były jasne. Przykłady które przytaczasz są powtarzane jak mantra, ale są z dupy. Sprzedaż części Lotosu była wymogiem UE w kontekście połączenia z Orlenem. Ich połączenie było dobry ruchem.

Z kolei nielegalni imigranci z Tajlandi czy Indii, doskonale to wiesz, nie stanowią takiego zagrożenia, jak ci z Bliskiego Wschodu/Afryki. Nie ma europejskiego planu dystrybucji tych pierwszych,
@ImienioslawNazwiskowski: tak, nie było przymusu fuzji Orlenu. Megalomania obecnej władzy.
Są problemem nielegalni imigranci którzy kupili wizję dzięki Pisowi. Kto mieszka w dużym mieście to się nie śmieje przyrost hindusów i pakistanców, bangladeszów jest ogromny. Sprawdź jakie tam są wyznania, także islam w czołówce. Nie są problemem? hmm.

Jak widać dużej liczbie osób przeszkadzało niechlujstwo pytań i głosując dali czerwoną kartkę rządowi. Ponadto jak już robić referendum to mogli dopisać innych
@PlanetHell: Pytania są skonstruowane normalnie. Po prostu daliście ciała i tyle. a więć godzicie sie na podniesienie wieku, na wpuszczenie nielegalnych migrantów itd. Dzięki ludizom jak ty, Polska bedzie miala przewalone. Dzieki.
@M4rcinS: powiedz mi co w nich ci nie pasuje? jak niby sa zmanipulowane. pytania są sformułowane w jasny sposób. Nie wziąłeś udział w referendum czyli godzisz sie na to wszystko - usunięcie płotu, nielegalnych imgirantów i podneisienei wieku emerytalnego. Dzieki. Przypomne ze REFERENDUM JEST WIĄŻĄCE. I teraz myślisz że Tusk i lewica beda mieć opory przed tymi zmianami? xD
@PlanetHell:

tak, nie było przymusu fuzji Orlenu. Megalomania obecnej władzy.


@PlanetHell: fuzja dwóch konkurujących ze sobą podmiotów należących do tego samego właściciela jest definicją racjonalnej decyzji.

Są problemem nielegalni imigranci którzy kupili wizję dzięki Pisowi.


To nie są nielegalni imigranci. To osoby, które nabyły czasowe pozwolenie na pracę. Wiadomo gdzie będą pracować przed przyjazdem do nas. Przykład Europy Zachodniej pokazuje, że nielegalni imigranci przybywający na statkach / nielegalnie przekraczający granice,
@GeDox

@natuuris: mi żal idiotow głosujących w tym referendum. Przecież nie było sporu w sprawie tych pytań, więc po co takie referendum?


Co to za argument, że nie ma sporu to referendum niepotrzebne. Teraz może i nie ma ale nie ma żadnej pewności, że jak przyjdzie co do czego to się komuś zdanie nie zmieni. Zresztą skoro nie ma sporu i wszyscy tak bardzo deklarują to no to ważne referendum w
@natuuris jesus nie mogę się doczekać aż potężny pan Tusk każdemu przydzieli Mokebe do mieszkania żeby go utrzymywać. I podniesie wiek, że będę musiał pracować do 99 roku życia. Czekam potężny panie ʕʔ