Wpis z mikrobloga

@hehe-sex: zrobiona morda, zrobione cyce, no faktycznie 10/10, bleh. Te instagramowe lale wam mózgi wyżarły co niektórym. Ta madzia wyglądała jakieś 10 razy lepiej przed tymi wszystkimi zabiegami i operacjami, przykładowo fagata również.
  • Odpowiedz
czekam na opinie piwniczakow co nigdy za rękę nie trzymali, że to 3/10 xD


@duzeelobenc: I widzisz, ja na przykład trzymałem za rękę a również uważam, że nie ma się czym zachwycać dyplomatycznie. Jakby już samo to, że laska założyła onlyfansa powoduje, że nie ma się czym zachwycać a Boxdel na wieść o tym powinien otwierać szampana, ale spokojnie rozumiem. Teraz jak nie popierasz e-prostytucji i wolisz naturalne laski @BombaskaEskadraLotnicza laski
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: e tam gadasz, panna ma sporo siana, w cholerę czasu bo nie musi tyrać na jakiś etatach czy zajmować się swoją firmą co daje jej + kilka do wyglądu, bo ma więcej czasu na dbanie o siebie. Ale jak przelecisz jej jej insta dokładnie i zaczniesz zwracać uwagę na szczegóły to sam stwierdziwsz, że panna jest co najwyżej przeciętna ale robi z siebie piękną modelkę, bo się ładnie umaluje, ubierze
  • Odpowiedz
@hehe-sex nie ogarniam kanonów piękna z ostatnich lat… jeszcze 10-15 lat temu takie plastikowe lambadziary były głównie obiektem żartów i jarały tylko schabów z siłowni. A teraz nagle są boginiami.
  • Odpowiedz
@Spoankbang: generalnie sztuczny cyc rzadko wygląda dobrze - i tyle. Jeszcze zrozumiem, że laska z obfitym cyckiem robi sobie po 40 poprawkę bo już grawitacja zdziałała swoje, ale dziewczyny w swoim prime? Same sobie krzywdę robią i tyle.
  • Odpowiedz
no bo tak wygląda... może jak ktoś ma max 20 lat i ogląda głównie w necie te fagaty i inne insta szony to przywykł do takiego wyglądu...


@BombaskaEskadraLotnicza: Znaczy, żeby nie było. Ja się generalnie z tym zgadzam. Ogólnie ogromna część lasek tymi zabiegami się oszpeca po prostu.
  • Odpowiedz