Wpis z mikrobloga

Niemiec przyszedł i powiedział masz polak 100 euro premii ale skończ dzisial malować te biuro ja mu mowie ze nie mam już taśmy malarskiej ale to sto euro zabrałem to dał mi jeszcze 50 euro i mówi idz i sobie kup. Mówię jasne guten arbeit super tag herr dojcz wziąłem to siano i poleciałem do turkow czy mają jakąś fetę, #!$%@? kasę na fetę i teraz nie mam na taśmę bo zostawiłem kartę swoją w hotelu bo wczrlorwjc nią kruszylem i teraz maluje od szpachelki hahahaha niemiec siano da byle nie było że robota stoi a polak to od laski wypłatę i premii nic hahaha
#praca #niemcy #narkotykizawszespoko
K.....y - Niemiec przyszedł i powiedział masz polak 100 euro premii ale skończ dzisia...

źródło: temp_file4591940611642641411

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • 1
@Julius_90 jest sporo roboty tylko teraz musielibyście w trzech czy czterech przyjechać żeby się wam opłacało dom wynająć. My płacimy 2600€ miesięcznie i na czterech to dzielimy tylko u nas nie ma już miejsca bo teraz jeszcze codziennie któryś sobie pannę sprowadza na noc to jest zajob w domu. Hotele się jeszcze mniej opłacają a też tu gdzie robimy teraz obok Kasseln to są dwa hotele tylko i już powiedzieli że
  • Odpowiedz