Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Do stojącego biurka trzeba się jakoś przyzwyczajać? Wczoraj miałem okazję przy takim pracować, po 8h ból stóp i kolan, robiłem potem przysiady tragicznie się ćwiczyło. Moim zdaniem c--j oszustwo i chyba lepiej już siedzieć i co pół godziny zrobić krótką przerwę na spacer.
#korposwiat #pracbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Przecież to ściema wymyślona przez psychopatycznych pracodawców z korpo żeby znęcać się nad siedzącymi pracownikami, wszystko podszyte zazdrością i złością. Jak siedzisz to ciężar ciała górnego rozkładasz na blat stołu, oparcie krzesła, a potem dolne cześć ciała równomiernie na siedzenie i w końcu podłogę, a przy staniu wszystko idzie w pion szkieletu bo nie da się wygodnie rozluźnić ciała i rozłożyć nacisku jak przy siedzeniu.

  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim w sumie to sam dopiero co kupiłem biurko stojące i jestem ciekawy jak będzie się sprawować. Natomiast uważam, że możliwość stania przy biurku, zamiast schylania się do monitora jest sztosem, zwłaszcza, jak do tego dodasz bieżnie.

W pracy na pewno mozesz sobie wyegzekwować około 1h gdzie możesz się rozruszać. Czy to jakieś spotkania czy luźniejszy czas gdy czytasz dokumentację, taska.
Zmiana pozycji pracy jest w c--j istotną ze względu na
  • Odpowiedz