Wpis z mikrobloga

Sam osobiście wykonałbym karę śmierci po wyroku sądowym na tym mordercy bezbronnego dziecka. Żadnych wyrzutów sumienia bym nie miał.
Nie chcę sobie nawet próbowac wyobrażać co czuli rodzice jak to widzieli. A wszystko przez brak eliminacji oszołoma bo brak podstaw prawnych żeby takiego pijaka/narkomana/chorego psychicznie zamknąć profilaktycznie w odosobnieniu. Swoją drogą czy ktoś wie czy gdy napadł na sklep i groził, że wszystkich pozabija to te osoby wezwały policję? Nie wyobrażam sobie nie wezwać w takiej sytuacji służb...miałbym krew na rękach.

#poznan #nozownik #zabojstwo
  • 13
  • 0
@ciemnienie: No wiesz...czy mordercy działający z premedytacją w stanach są zdrowi na umyśle? Takie ścierwa trzeba eliminować ze społeczeństwa, a nie jeszcze leczyć :)
Sam osobiście wykonałbym karę śmierci po wyroku sądowym na tym mordercy bezbronnego dziecka


@fff112: w sumie ciekawe. Osobiście tego zdarzenia nie widziałeś i tylko na podstawie słowa innych ludzi jesteś gotowy kogoś zabić?

Ja chyba nie ufam naszemu wymiarowi sprawiedliwości do tego stopnia. I nigdy bym nie był na 100% pewny, czy osoba którą mi podstawili to faktycznie ten morderca, a nie np. jakiś cieć który pilnował burdelu na Podkarpaciu.
  • 1
@Gumaa: Relacje mi wystarczą, posłuchaj tego co mówił ten gość od śmieciarki...łzy się do oczu cisną. Przez odpał z mózgu takie niewinne dziecko dostało kilka kos w malutkie ciałko. Bo jemu odwaliło..nie jest człowiekiem tylko zwierzęciem. Na paszę się nadaje czy jest chory psychicznie/pijany/naćpany.
@fff112: Spoko ja też zwyrodnialców nie szanuje ale co by dała śmierć? Najlepszą karą dla niego byłoby życie w męczarniach, osadzenie go w takim więzieniu gdzie gościu miałby owsiki w dupie. Lecz niestety Polska jak to Polska, w więzieniu lepszy dobrobyt niż na wolności XD
  • 0
@loty-luju: Więzienie nic nie da, wyjdzie po 15 latach i będziemy go utrzymywać dalej bo dostanie rentę, za żarcie i utrzymanie w więzieniu też trzeba płacić. Plusem kary śmieci jest też to, że jak będzie wiedział, że nie będzie sobie cieplutko grzał dupki za nasze dostając żarcie lepsze niż ludzie ciężko chorzy w szpitalach to się zastanowi jak stryczek będzie nad nim wisiał. Więzienie dla takich degeneratów to nic strasznego.
@fff112: Dlatego mówię że jeśli chodzi o więzienie w Polsce to sprawa jest totalnie marna bo ludzie tam żyją lepiej niż bezdomni. Gdyby typ siedział w Meksyku albo Kolumbii nie wstałby z ziemii. Więc jedynym istotnym rozwiązaniem są tortury na nim a następnie lina. Innego rozwiązania nie widzę
@fff112 Ktoś kiedyś tak pięknie powiedział: „Znamy siebie na tyle, na ile nas sprawdzono”. Milo jednak, że potrafisz sobie wyobrazić co „gdybyś”, gdybyś kiedykolwiek miał jakąkolwiek władzę.

Oczywiście oprawcy ch** w grób, ale wymyślony przez Ciebie system prawny w przeszłości raczej jednak nie działałz
@fff112: Dla przestępcy gorsza od wysokości kary jest jej nieuchronność. Dopóki w takich przestępstwach będziemy stosować wszelkiej maści okoliczności łagodzące które spowodują co najwyżej zawiasy, to nigdy nie poprawimy bezpieczeństwa. A tak procesy ciągną się latami, udowadniamy ze przestępca był chory psychicznie, niepoczytalny, bierzemy pod uwagę status społeczny, papuga wije się w głębinach kodeksów bo ma taką możliwość i kończy sie na zawiasach. Prawo powinno być binarne. Jeśli wina zostanie udowodniona
@fff112:
W 100% się z Tobą zgadzam. Jako rodzic, apelowałbym o uniewinnienie albo udowodnienie niepoczytalności, a później sam wymierzył mu sprawiedliwość. Zero litości! Dzieci są święte i nietykalne!
Uprzedzając pytania. Tak, mam dziecko.