Wpis z mikrobloga

Chciałbym tylko powiedzieć, że tak wygląda prawdzie dobro. Ubrane jest w roboczy w kombinezon, stojące na tle śmieciarki. W pierwszej osobie opowiada o tym, jak walczyło ze złem.

Popatrzcie na nie proszę. Posłuchajcie, co mówi.

Gdyby takiego dobra wśród nas było więcej, Maurycy by żył.

#takaprawda #poznan #zabojstwo #feels
KRCZVSK - Chciałbym tylko powiedzieć, że tak wygląda prawdzie dobro. Ubrane jest w ro...
  • 126
  • Odpowiedz
"gdybym tam wcześniej byl" najgorsze jest to, że chlop zrobil wszystko co mógł, a i tak że łzami w oczach będzie się obwiniał, bo może mógł zrobić coś więcej. Przykre


@sierramikebravo: On też potrzebuje opieki psychologicznej, może i nabawił się PTSD. Takie sceny mogą zmienić człowieka na zawsze.
  • Odpowiedz
Gdyby takiego dobra wśród nas było więcej, Maurycy by żył.


@KRCZVSK: Podziwiam to, co zrobił ten kierowca śmieciarki, ale nie bardzo rozumiem to zacytowane zdanie.
Zabity chłopiec padł ofiarą psychola, który podszedł do niego i z relacji jakie dostajemy z mediów, otrzymał jeden cios nożem. Jak ktoś znajdujący się na ulicy może coś takiego przewidzieć? Przecież to jest taka irracjonalna sytuacja o której żaden człowiek nie myśli na co dzień. Widzisz
  • Odpowiedz
@Nerlo_ajcats a Ty skąd wylęgłeś? Co ma do tego jakieś polkowe myślenie, skąd wiesz, ze te kobiety tak myślały? Tam nikt nie miał żadnej broni, mężczyźni również, może oni tez myśleli, ze „jak ktoś zobaczy, ze są facetami to jest immunitet.”
  • Odpowiedz
dokładnie, w przypadku stuu ludzie go bronili mówiąc, że do czasu rozprawy jest niewinny. Czemu jakiś dziadek to inny przypadek


@lukiboss: na stuu masz posklejany filmik na jutube. Na morderce kilkunastu świadków i złapany na gorącym uczynku.
  • Odpowiedz
@rudyba: no wiem, nikt nie ma broni w Polsce , słyszałem chyba tylko o jednym przypadku obronienia się bronią palną.
No ale ci faceci nie mieli pod opieką dzieci na ulicy. To jednak minus dla opiekunek że gazu nie mialy
  • Odpowiedz
@KRCZVSK: chłop po pierwsze zachował się jak trzeba i to skuteczniej niż służby mundurowe. Po drugie przed kamerą wypowiada się elokwentniej niż każdy wykopek piwniczak rycerz klawiatury.
  • Odpowiedz
  • 4
@KRCZVSK ja #!$%@? płakać mi się chce. Co te dziecko zawiniło. Nic. Przez #!$%@? psychopatę nie żyje dzieciak. Jak mnie to boli... Świat jest #!$%@?.
  • Odpowiedz
Wykopki się podniecają teraz robolem rzucającym się z gołymi rękoma na mordercę z nożem. No brawo, świetny przykład na to czego nie robić. Chyba, że życie znaleźliście w paczce czipsów.
  • Odpowiedz
@PokemonowyRambo najgorsze w naszym prawie jest to, że jakby ktoś powalił tego #!$%@? dziadka, zanim by dźgnął nożem dziecko, to dziadek miałby mniejsze problemy, niż ten co go powalił.
Wielki szacunek dla Pana ze śmieciarki!
  • Odpowiedz
  • 2
@KRCZVSK dzięki takim ryzykantom to chwała, tylko nie każdy by się na coś takiego zdobył. Nie wiem czy warto mówić o mężczyznach, że ktoś tam czegoś nie zrobił, nie każdy potrafi tak ryzykować, bo ma własną rodzinę. Nadal ta sprawa jest dla mnie okropna, bo dziadzisko pewnie psychiczne, a akurat trafiło na czyjeś dziecko i tego w Polsce chyba nikt by się nie spodziewał, biedni rodzice co teraz muszą czuć to niewyobrażalne.
  • Odpowiedz
@KRCZVSK: Mam tą przyjemność znać osobiście Pana Grzegorza, to jest naprawdę super człowiek, zaangażowany w pracę, bardzo kontaktowy i przyjacielski. Mam nadzieję, że jego bohaterska postawa zostanie doceniona.
  • Odpowiedz