Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #bekazniebieskichpaskow

Niesamowite że ładne kobiety defekują, oddają mocz, wymiotują, puszczają gazy, rano śmierdzi im z ust, mają włosy na nogach i pod pachami, z waginy leci im syf o przeróżnych konsystencjach a mimo to faceci stają na głowie robiąc z siebie idiotów by tylko umieścić w nich swojego fiflaka. Kobiety zapewne same nie mogą w to uwierzyć że faceci ganiają za tak obrzydliwymi organizmami jak one i się z nas śmieją.
Popęd płciowy to ciekawa sprawa...
Mysiekpysiek - #rozowepaski #bekazniebieskichpaskow

Niesamowite że ładne kobiety def...

źródło: ladne_sranie

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@Mysiekpysiek: to się mój drogi mireczku nazywa popęd seksualny. Ktoś mądrzejszy od Ciebie (i ode mnie oczywiście także) powiedział kiedyś, parafrazując (mam nadzieję, że nie przekrece tego przesadnie), że nasze organy płciowe i seks ogólnie jest tak paskudny, że gdyby nie fakt popędu płciowego to wyginęli byśmy już dawno dawno temu. Zapewne miał rację bo jakby się nad tym głębiej zastanowić to jest to na swój sposób i śmieszne i obrzydliwe.
  • Odpowiedz
  • 25
@Mysiekpysiek Beka z ruchania- jak #!$%@? to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja #!$%@?. Jakies #!$%@? dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no #!$%@?, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie #!$%@? ruchanie to jakiś kabaret
  • Odpowiedz