Wpis z mikrobloga

Eh wspominam stare dobre Mirko. Kto pamięta takie nicki jak marianbaczal, FilzofujacaCalka, SamiecAlfa, SamGamgee, pitrasia, policjaa, Gruszka92, tych dwóch co mieszkali na Bali. Kiedyś to było mirko, teraz nie ma mirko #mirko
  • 148
  • Odpowiedz
byl jeszcze taki gosc co strasznie duzo wrzucal i postowal na glownej, albo Mariano Italiano albo cos pomylilem. Mowilo sie, ze jest jakims ochroniarzem i dlatego ma tyle czasu :) jakos tak regularnie znikal az w koncu chyba zniknal na dobre


@Euphor: pewnie Wudwaka czy jakoś tak, on zawsze dużo wrzucał a potem znikał
  • Odpowiedz
@Melkovva_: sorki, ale mam męża ( ͡º ͜ʖ͡º) I cały czas jestem na wykopie, ale pod innym nickiem i w sumie już tu nic nie piszę (oprócz odpowiadania raz na kilka miesięcy na wspomnienia tego że kiedyś tu byłam, tak jakby mnie teraz tu nie było ¯\(ツ)/¯

Btw pragnę zwrócić uwagę, ze w trakcie afery miałam 17 lat- i sianko w głowie.
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaZawsze: Mam prawie 16 lat na wykopie. I pamiętam takie osoby: choleryk; kicioch; reddigg; gej; SHOGOKI; i pełno różnych afer m. in. Jak jakiś gość udał swoją śmierć i wielu ludzi to zasmuciło.
  • Odpowiedz
  • 2
@PrzegrywNaZawsze a jakze staruszku :)

samiec alfa zginął pewnie jako najemnik gdzieś w Nigerii, gruszka92 umarł na miażdżyce a tych dwóch z bali pewnie zostało gejami i zostali para xD
  • Odpowiedz
W czasach świetności wykopu poznałem osobiście chyba z setkę osób, z niektórymi ciągle żyjącymi dalej utrzymuję kontakt. Jedno jest pewne, część starej gwardii uciekła z tonącego okrętu zanim wykop zamienił się w rynsztok. Pewna część lukruje, inni odpuścili aby nie taplać się w tym bagnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz