Wpis z mikrobloga

Dlaczego wszyscy mówią ze dziewczyny lecą tylko na wygląd i wzrost? Przykład Cristiano Ronaldo jak zapytasz znajomej,koleżanki,dziewczyny albo jakiejs laski przypadkowej spotkanej na ulicy to ci powie ze Cristiano Ronaldo za bardzo dba o siebie,jest za bardzo umięśniony,lalus,pedał i inne słowa i mówią ze dużo chętniej wybrałyby i weszłyby w związek z np Leo messim (170cm) vs Ronaldo 187cm wiec cały blackpill obalony
#tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #przegryw #blackpill #badoo
  • 17
@hehe-sex: Jeszcze nigdy w życiu nie słyszałem żeby jakakolwiek kobieta mówiła o Ronaldo takie rzeczy jakie tutaj wypisujesz. Za to o Messim niejednokrotnie słyszałem określenia typu "karzeł" albo "ziemniaczana morda". Nawet wśród dziewczyn, które nie interesowały się piłką w okresie podstawówki i gimnazjum każda była za realem madryt, zazwyczaj odwrotnie było wśród chłopców, szczególnie tych z mniejszym dymorfizmem płciowym. Obserwując wypowiedzi na ich temat na przestrzeni ostatnich nastu lat zauważyłem silną
  • 1
@21kremuwkarz37: dobrze napisałeś,wiem doskonale i zgadzam się z tym co napisałeś jestem od dzieciństwa fanem CR7 a ten post to bait No ale trochę prawdy jest bo niektóre tak serio mówią na niego i możesz to obejrzeć na yt choćby wpisując kobiety oceniają Ronaldo
@hehe-sex: Dobrze ci wyszedł w takim razie, bardzo często w życiu słyszałem takie postulaty wśród osobników o wyżej opisanym przeze mnie wyglądzie. Odnośnie tych kobiet to pewnie tak jest ale to znaczna mniejszość, prawdopodobnie woląca hiper-zmaskulinizowanych osobników
Dlaczego wszyscy mówią ze dziewczyny lecą tylko na wygląd i wzrost? Przykład Cristiano Ronaldo jak zapytasz znajomej,koleżanki,dziewczyny albo jakiejs laski przypadkowej spotkanej na ulicy to ci powie ze Cristiano Ronaldo za bardzo dba o siebie,jest za bardzo umięśniony,lalus,pedał i inne słowa i mówią ze dużo chętniej wybrałyby i weszłyby w związek z np Leo messim (170cm) vs Ronaldo 187cm wiec cały blackpill obalony


@hehe-sex: Nie masz zbyt wielkiego doświadczenia, co?
Baba