Wpis z mikrobloga

Wydam dość niepopularną opinię.

Największym błędem Korwina było mianowanie Mentzena prezesem czyli swoim następcą.

Spora część wyborców od Korwina czekała na ten moment z myślą, że wolny rynek bez wtrąceń o Hitlerze, pedofilach i tak dalej wykręci dobry wynik w wyborach.

Jak się okazało Korwin mianował na swojego następcę człowieka o światopoglądzie zbliżonym do Ruchu narodowego, który rządził by Polską z Chrystusem królem, a korzystając z okazji i popularności rozwinął swoje biuro do sporych rozmiarów, wypuścił piwo i zorganizował konferencję biznesową, reklamując to wszystko zasięgami partii xD

Oczywiście pozbył się największych konkurentów w postaci Dziambora i Kuleszy, najpierw wolał Bosaka jako kandydata na prezydenta zamiast Dziambora.

Na koniec przy okazji kampanii gdy Korwin siedział w szafie, to Mentzen w żałosnych wystąpieniach, przegranych pojedynkach z Petru i waleniu browarów spowodował odpływ sporej ilości głosów.

Szury z list konfederacji od Brauna i z ruchu narodowego spowodowały odpływ kolejnych głosów.

Sam Korwin jak się wydostał z szafy to już sondaże były bardzo niskie i obstawiam, że przez niego stracili najmniej głosów, bo już nie było czego za bardzo tracić xD

Ale Ruch narodowy razem z Mentzenem znaleźli kozła ofiarnego i stwierdzili, że to wszystko wina Korwina xD

Mam wrażenie, że Korwin ogłaszając Mentzena prezesem sam już chciał mniej przeszkadzać ale wybrał najgorzej jak tylko mógł.
I przy sondażach w których mieliby kilkanaście procent by się nie odpalił

#korwin #jkm #konfederacja #bekazkofederacji #mentzen #polityka #bekazprawakow
Nie4tzsche4 - Wydam dość niepopularną opinię.

Największym błędem Korwina było mianow...

źródło: IMG_20231018_183646

Pobierz
  • 26
@Nie4tzsche4: A kogo miał mianować?
Przecież tam poza Bosakiem nie ma nikogo, kto byłby w stanie poprowadzić dynamiczną kampanię, skierowaną do młodych mężczyzn, a sam krul już swój wiek ma, nie wytrzymałby fizycznie,
A Bosak ma ten problem, że w polityce jest już od dekad, stary polityczny wyga z niego i nijak by nie pasował na lidera partii, która ma być "nowością" i pogonić te same mordy zasiadające w sejmie od
Jak się okazało Korwin mianował na swojego następcę człowieka o światopoglądzie zbliżonym do Ruchu narodowego, który rządził by Polską z Chrystusem królem, a korzystając z okazji i popularności rozwinął swoje biuro do sporych rozmiarów, wypuścił piwo i zorganizował konferencję biznesową, reklamując to wszystko zasięgami partii xD


@Nie4tzsche4: Studiowałem w Toruniu na UMK.

Opinia o Suawciu jest taka: jego największym talentem jest zmienianie złota w gówno. I nim miną dwie kadencje jego
może i tak jest.


@Nie4tzsche4: Jest na bank. Uwierz mi, jeżeli jest coś, co wydaje się niespierdaralne należy zawołać memcena. On udowodni, że można.

On zawirusuje linuksa. Jemu spleśnieje worek soli. Jak pójdzie zbierać hehe grzibki do lasu to znajdzie szałwie, zrobi z niej blanta i się będzie działo.

Ale jak na razie to nikt nie wydymał tak Korwina jak Mentzen ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nie4tzsche4:
@Pompejusz: mylisz się.
W 2019 roku sporo moich znajomych głosujących na różne partie, mówiło, że na Mentzena by mogli zagłosować.
Tylko wtedy on ładnie mówił o podatkach, nikt nie wiedział też jaki tak naprawdę on ma światopogląd.
Zresztą na wykopie też cieszył się dużą popularnością.

Aktualnie po swoich wystąpieniach nie zasługuje nawet na to żeby go opluć
@null_ptr: A nie widać? Spaprał poparcie z kilkunastu na 7% i doprowadził do kryzysu partyjnego jeszcze przed pierwszym posiedzeniem. Zanim zabrał się za browarek i podatki prowadził kilka innych biznesów których cosik nie widać.

NA koniec rzuć okiem w sprawozdanie finansowe jego kancy - bez trudu znajdziesz je w necie.
Na koniec przy okazji kampanii gdy Korwin siedział w szafie, to Mentzen w żałosnych wystąpieniach, przegranych pojedynkach z Petru i waleniu browarów spowodował odpływ sporej ilości głosów


@Nie4tzsche4: ej Neuropki ale wiecie, ze piwo na spotkaniach przeszkadzało tylko wam? XD
@Pompejusz: @Nie4tzsche4 tylko JKM wyszedł z szafy po tym jak Wipler się publicznie chwali że go schowali i że oszukuje JKMa jak dziecko żeby ten nie mówił swoich tekstów. Sam stwierdził że się odezwał właśnie dlatego, bo milczał ponieważ trzeba słuchać lidera kampanii bo są w jednej drużynie, ale jak zaczęto na niego najeżdżać i ośmieszać to przestali być w drużynie. I ja się tu z JKMem zgadzam, na #!$%@? Wipler
@KonwersatorZabytkow: nazywasz Neuropkiem mnie, czyli osobę, która by chciała niskich prostych podatków, silnej Polski, ale realnie patrząc silna Polska nie jest możliwa bez UniI Europejskiej, jednak Unia powinna zostać poddana głębokim reformą.
Państwo nie powinno się przesadnie mieszać w życie obywateli.
A państwo i kościół należy od siebie rozdzielić.

Jeśli to dla Ciebie Neuropek to nie mam do Ciebie żadnych pytań.
Przecież tam poza Bosakiem nie ma nikogo, kto byłby w stanie poprowadzić dynamiczną kampanię, skierowaną do młodych mężczyzn, a sam krul już swój wiek ma, nie wytrzymałby fizycznie,


@mango2018: A może właśnie zamiast kierować kampanie wyłącznie do swojego core elektoratu dobrze było się otworzyć na innych? A sama kampania nie musi być nie wiadomo jak dynamiczna. Obecna wyszła wręcz żałośnie przez te próbę jej nadmiernego "umłodzieżowienia".
@Nie4tzsche4 Mentzen mimo, że nie jestem jego fanem był najlepszym wyborem. Chłop faktycznie poradził sobie na rynku, zna prawo podatkowe, mógł (do debaty z Petru) uchodzić za autorytet w sprawach finansowych, nie żył z partyjnego tylko ze swojego.
Korwin zniechęca do siebie wyborców i to wiadomo nie od lat. Kiedy marzeniem było przekroczenie 5% nie było to irytujące bo przy niskiej frekwencji i sprzyjającej koniunkturze można to zrobić i się udało w
@Nie4tzsche4: Ja wydam dość popularną opinię.

Korwin zepsuł konfie wynik o jakieś kilka punktów procentowych swoim #!$%@?. Generalnie głosowanie kobiet na konfederacje, to jest to samo co głosowanie mężczyzn na lewicę. Jak ktoś z danej partii ewidentnie podkreśla na każdym kroku że jesteś dla niego śmieciem ze względu na swoją płeć (kobiety dla konfederacji i mężczyźni dla lewicy) , to nie może uzyskać dobrego wyniku. Ponad zgodnością z programem stoi jednak
@kam966: przez te wszystkie partie Korwina przewinęła się masa normalnych działaczy, którzy potem odchodzili przez jego odpadły, próbowali sami działać, ale ostatecznie to Korwin przyciągał wyborców i do niego wracali albo wycofywali się z polityki.
Ale wtedy takie poglądy nie zyskałyby dużego poparcia nawet jeśli na czele stałby ktoś inny.
Teraz sytuacja się zmienia.

Zgadzam się, że powyżej pewnego wyniku już szokowanie jest bardzo złym pomysłem, dlatego na czele partii powinien