Wpis z mikrobloga

@Biesiadnik: Znam ten ból, przechodziłem przez to parę lat temu. Zgłoś sobie na policję - wprawdzie zmarnujesz dwie czy trzy godziny z życia, ale za to za 2-3 miesiące dostaniesz pismo z umorzeniem postępowania ze względu na niewykrycie sprawcy. Chociaż chwila, mylę się - jak nie masz numeru ramy ani zdjęć to nawet nie przyjmą żadnego zgłoszenia (także win bo zmarnujesz tylko godzinę na dojazd na komendę i czekanie aż ktoś
  • Odpowiedz
  • 0
@salad_fingers: Nie polecam więc kupowania rowerów od firmy lazaro - nie spisują numerów ramy, nie wiadomo co kupujesz, masakra, a po kradzieży nie mają żadnej identyfikacji nawet mając papiery zakupu
  • Odpowiedz
@Biesiadnik: Ciekawe, na stronce piszą, że wybijają normalnie numer ramy pod korbą. Ale faktycznie, od porządnej firmy powinieneś dostać książeczkę użytkownika z kartą gwarancyjną i historią przeglądów, gdzie sprzedawca ten numer wpisze - przynajmniej takie było moje doświadczenie z reguły.
  • Odpowiedz
  • 0
@elonimusko: był ale nie zauwazylem ze sie rozladowal, gowniana aplikacja nie alarmuje, a i tak jak sie jakis notione wczyta gdzies na miescie to cud wielki, gowno takie airtag tylko ma sens
  • Odpowiedz
Nie polecam więc kupowania rowerów od firmy lazaro - nie spisują numerów ramy


@Biesiadnik: o hui xDDDDDDDDDDD Żadna firma tego nie robi, no bo #!$%@? po co. To w Twoim zasranym interesie jest spisywać takie rzeczy. Telewizor albo drogie jeansy też producenci mają ci znaczyć? #!$%@? xDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@GrubyKociol: każda normalna firma zapisuje SN produktu z zamowieniem razem aby w razie gwarancji, problemu zwrotu nie dostac produktu z innym SN, wyzywaj sobie dalej ale swoją rodzinkę, co za poziom, kto Ciebie tego słownictwa nauczył?
  • Odpowiedz
@Biesiadnik: w którym momencie cie zwyzywałem gościu?
Nie, żadna firma nie zapisuje numeru ramy bo jest nadawany randomowo. Skąd producent ma wiedzieć kto kupił rower? Przecież to nie jest rejestrowane imiennie przy zakupie w sklepie tak jak w przypadku np. kart do telefonu. Rejestracja gwarancyjna to tylko twoja sprawa, albo to robisz albo masz #!$%@?. Trzeba być turbo debilem żeby nie spisać sobie numeru ramy i jeszcze mieć pretensje do producenta.
  • Odpowiedz