Wpis z mikrobloga

Chciałem napisać, że jestem zaskoczony ilością pisowców na Wykopie, którzy spamują teraz propagandą z TVP, ale zdałem sobie sprawę że to po prostu konfederaci, którzy w obliczu porażki ich partii bronią teraz swojego krypto-koalicjanta – PiS ( ͡ ͜ʖ ͡)


@tentin_quarantino: bo jak nie jesteś za KO to jesteś z PiSu. Stare, znałem.
przecież wiadomo, że jeśli wypomnie się cokolwiek Tuskowi czy jakiejś partii innej niż Pis to jest się Pisowcem,


@Nighthuntero: Zadajmy sobie zasadnicze pytanie : a nie jesteś?
No przecież wiadomo, że jeśli wypomnie się cokolwiek Tuskowi czy jakiejś partii innej niż Pis to jest się Pisowcem


@Nighthuntero: No tak tak, dlatego wlasnie dzien po wynikach jest oskarzanie ze tusk jeszcze w ogole nie rozdal kasy z KPO, nie odwrocil inflacji i nie uleczyl schorowanych, mimo ze jeszcze nawet nie dostali wladzy w swoje rece, ale to nic wspolnego nie ma wlasnie ze sraniem pisowskim xDD
No przecież wiadomo, że jeśli wypomnie się cokolwiek Tuskowi


@Nighthuntero: tak tak, bo w gorących lądują normalne wpisy z krytyką, a nie sugerujące, że jak Tusk czy reszta opozycji X to ludzie głosującycy na nich sa idiotami i trzeba było brać pis dążący do dyktatury i chcącą tego samego konfę xD