Wpis z mikrobloga

Czyli Mentzen był grillowany o 100 ustaw że hosting wygasł,
tymczasem PSL podmienia link do swojego programu żeby wycofać się z dobrowolnego zusu?
Ciekawe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#polityka #neuropa #konfederacja
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czyli Mentzen był grillowany o 100 ustaw że hosting wygasł,

tymczasem PSL podmienia link do swojego programu żeby wycofać się z dobrowolnego zusu?

Ciekawe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@scarecrov: przydałby się jakiś dowód.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: no właśnie nie i zaraz to zobaczysz. Nie słyszałeś o zasadzie ograniczonego zaufania w stosunku do wyborców Konfederacji?

@scarecrov Powiedz mi czym się różnią te linki? Odpowiem ci
Link jeden jest sprzed czasów Trzeciej Drogi, link drugi z czasów kampanii wyborczej Trzeciej Drogi (patrz ostatnia strona)

"Dobrowolny
  • Odpowiedz
@scarecrov Powiedz mi czym się różnią te linki? Odpowiem ci

Link jeden jest sprzed czasów Trzeciej Drogi, link drugi z czasów kampanii wyborczej Trzeciej Drogi (patrz ostatnia strona)


@Imperator_Wladek: Ok, mea culpa, myślałem, że trzecia droga powstała pod koniec 2022.

Ale i tak trzeba OPu przyznać, że z-----i, że zostawili to na stronie jeśli ich program się zmieni, bo faktycznie na ich głównej stronie jest info od PSLu, że są za dobrowolnym ZUS-em, a to jestz zwyczajne wprowadzanie
Kryspin013 - >@scarecrov Powiedz mi czym się różnią te linki? Odpowiem ci
Link jeden ...

źródło: Screenshot_2023-10-18_13-45-33

Pobierz
  • Odpowiedz
No i jeszcze tak na koniec. Trzecia Droga =/= PSL, Trzecia Droga to PSL+PL2050


@Imperator_Wladek: no tak, ale bierz pod uwagę, że 3D od miesiecy też mówiła, że oni tylko do wyborów startują razem a po wyborach rozdzielają sie na własne ugrupowanie i każdy idzie swoją drogą. Więc PSL tutaj jest szemrany, albo conajmniej z----ł nie potrafiąc zaktualizować głównej strony na WP od ponad pół roku.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: w międzyczasie jeszcze wyszły dwie kwestie. PSL faktycznie zmienił postulat na gorszy, co napisałem w edycji (może nie widziałeś jej). Więc tutaj wina też trochę po mojej stronie. Link do nowego programu był już na stronie przed 15.10, bo go widziałem już w nowej wersji. Profil Konfederacji na X twierdzi inaczej. Nie wiem, dlaczego twierdzą, że stary link miałby być nadal dostępny? Może gdzieś jest jeszcze stary odnośnik? Na przycisku, z którego korzystałem go nie było.
Co do strony to zgadam się, powinni to poprawić już dawno

no tak, ale bierz pod uwagę, że 3D od miesiecy też mówiła, że oni tylko do wyborów startują razem a po wyborach rozdzielają sie na własne ugrupowanie i każdy idzie swoją drogą.

Jeżeli jest ktoś uderza w wywiad z Mazurkiem, to będę bronił. Mazurek pytał o TD i Kosiniak odpowiadał jako TD. Jako Trzecia Droga umówili się na kilka kwestii i tutaj nie Kosiniak się nie splamił. Natomiast w kwestii samego PSL-u i modyfikacji programu to już niestety nie mogę ich bronić. Mogę jedynie się powtórzyć, że w czasie kampanii wyborczej był już ten nowy link z informacją o
  • Odpowiedz
Czyli Mentzen był grillowany o 100 ustaw że hosting wygasł,


@scarecrov: A przy okazji powiedz mi, jak wyglądała historia likwidacji ZUS i 500+ w wypowiedziach i programie konfederacji? Ile razy to się rozmyło?
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek: Jak wyżej w komentarzu, program we wrześniu nadal był stary


@scarecrov: No tak. Jaki miał być jak z samego linku do nowego programu wynika, że go wrzucili jakoś we wrześniu (zakładam, że drugim tygodniu), a web archive zarchiwizował dosłownie sam początek września.

Więc można j---ć PSL za to nie zaktualizowali programu. Tak samo jak konfederacja miała program z 2019 roku jeszcze we czerwcu 2023, mimo, że sami zrezygnowali prawie ze wszystkich punktów
Kryspin013 - >@Imperator_Wladek: Jak wyżej w komentarzu, program we wrześniu nadal by...

źródło: da1381c8f27765430852c96509c651ae04ec6cc66988045fd8846ad17e3fbd2a

Pobierz
  • Odpowiedz
@scarecrov: A może zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°) To było grzane niemiłosierną ilość razy, również tu na Mirko, a jak przyszło co do czego to Mentzen "Chcecie konkretów? Nieee", a Bosak "Ukraińcy, Ukraińcom, dla Ukraińców". To też moim zdaniem jedna z przyczyn tego spektakularnego sukcesu. Kilka strategicznych odwrotów i utrata poparcia środowisk zarówno prawicowo-socjalnych i liberalnych.
przekliniak - @scarecrov: A może zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°) To było grzane niemiłosierną iloś...

źródło: Screenshot 2023-06-20 at 19.31.14

Pobierz
  • Odpowiedz