Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: no właśnie nie i zaraz to zobaczysz. Nie słyszałeś o zasadzie ograniczonego zaufania w stosunku do wyborców Konfederacji?

@scarecrov Powiedz mi czym się różnią te linki? Odpowiem ci
Link jeden jest sprzed czasów Trzeciej Drogi, link drugi z czasów kampanii wyborczej Trzeciej Drogi (patrz ostatnia strona)

"Dobrowolny ZUS dla przedsiębiorcy"
Link 1 - strona 21
Link 2 - strona 23 (ewentualnie strona 25 wg numeracji pdf)

Dalej nie analizowałem czym
@scarecrov Powiedz mi czym się różnią te linki? Odpowiem ci

Link jeden jest sprzed czasów Trzeciej Drogi, link drugi z czasów kampanii wyborczej Trzeciej Drogi (patrz ostatnia strona)

@Imperator_Wladek: Ok, mea culpa, myślałem, że trzecia droga powstała pod koniec 2022.

Ale i tak trzeba OPu przyznać, że #!$%@?, że zostawili to na stronie jeśli ich program się zmieni, bo faktycznie na ich głównej stronie jest info od PSLu, że są za
Pobierz Kryspin013 - >@scarecrov Powiedz mi czym się różnią te linki? Odpowiem ci
Link jeden ...
źródło: Screenshot_2023-10-18_13-45-33
No i jeszcze tak na koniec. Trzecia Droga =/= PSL, Trzecia Droga to PSL+PL2050

@Imperator_Wladek: no tak, ale bierz pod uwagę, że 3D od miesiecy też mówiła, że oni tylko do wyborów startują razem a po wyborach rozdzielają sie na własne ugrupowanie i każdy idzie swoją drogą. Więc PSL tutaj jest szemrany, albo conajmniej #!$%@?ł nie potrafiąc zaktualizować głównej strony na WP od ponad pół roku.
@Kryspin013: w międzyczasie jeszcze wyszły dwie kwestie. PSL faktycznie zmienił postulat na gorszy, co napisałem w edycji (może nie widziałeś jej). Więc tutaj wina też trochę po mojej stronie. Link do nowego programu był już na stronie przed 15.10, bo go widziałem już w nowej wersji. Profil Konfederacji na X twierdzi inaczej. Nie wiem, dlaczego twierdzą, że stary link miałby być nadal dostępny? Może gdzieś jest jeszcze stary odnośnik? Na przycisku,
@Imperator_Wladek: Jak wyżej w komentarzu, program we wrześniu nadal był stary

@scarecrov: No tak. Jaki miał być jak z samego linku do nowego programu wynika, że go wrzucili jakoś we wrześniu (zakładam, że drugim tygodniu), a web archive zarchiwizował dosłownie sam początek września.

Więc można #!$%@?ć PSL za to nie zaktualizowali programu. Tak samo jak konfederacja miała program z 2019 roku jeszcze we czerwcu 2023, mimo, że sami zrezygnowali prawie
Pobierz Kryspin013 - >@Imperator_Wladek: Jak wyżej w komentarzu, program we wrześniu nadal by...
źródło: da1381c8f27765430852c96509c651ae04ec6cc66988045fd8846ad17e3fbd2a
@scarecrov: A może zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°) To było grzane niemiłosierną ilość razy, również tu na Mirko, a jak przyszło co do czego to Mentzen "Chcecie konkretów? Nieee", a Bosak "Ukraińcy, Ukraińcom, dla Ukraińców". To też moim zdaniem jedna z przyczyn tego spektakularnego sukcesu. Kilka strategicznych odwrotów i utrata poparcia środowisk zarówno prawicowo-socjalnych i liberalnych.
Pobierz przekliniak - @scarecrov: A może zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°) To było grzane niemiłosierną iloś...
źródło: Screenshot 2023-06-20 at 19.31.14