Wpis z mikrobloga

Miraski z #niemcy dlaczego Wasz oddział #mediamarkt to taka patologia?

Jednej z paczki nie dostarczono mi do Packstation z powodu złego opakowania (tak mi DHL powiedziało).
Druga paczka opóźniona o tydzień.

Ale to nie jest nawet najgorsze: przy kontakcie przez czat z wsparciem klienta zawsze odpowiedź była "nie wiemy kiedy będzie paczka" i cyk: rozłączenie. Żadnego "czy mogę jeszcze w czymś pomóc?". Raz mi nawet odpisała kobieta: "przecież za pierwszą paczkę otrzymałeś zwrot, dlaczego poruszasz w ogóle jej temat" w odpowiedzi na moje zasugerowanie, że coś jest nie tak, że druga ma opóźnienie a pierwszej nawet nie doręczono...

#zalesie #szczecin (bo dotyczy okolic) #zakupy #niemiecplakaljaksprzedawal
m.....a - Miraski z #niemcy dlaczego Wasz oddział #mediamarkt to taka patologia?

Jed...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@mewa-szczecinska: bo tu się tylko jeszcze w miarę zarabia, a sam kraj przeżywa kryzys demograficzny, migracyjny, ilości pracowników na rynku i pełzający gospodarczy, czekamy żeby się polepszyło. Pocieszamy się, że jak na Europę to i tak jest jako-tako.
  • Odpowiedz
bo tu się tylko jeszcze w miarę zarabia, a sam kraj przeżywa kryzys demograficzny,


@WojciechM-ce: No to jak na moje skoro tylko tam sie jeszcze w miare dobrze zarabia to obsluga klienta powinna byc super spoko - a jest dokladnie na odwrot - jedna z najgorszych.
  • Odpowiedz
@kurczakos1: co tym tam mamroczesz pod nosem? To zamówione z niemieckiej centrali MediaMarktu najpierw do paczkomatu niemieckiego a później do niemieckiego punktu w Niemczech. Jedynym elementem polskim w tym jestem ja, klient.
  • Odpowiedz
@mewa-szczecinska: Przecież dworuje sobię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Musiałeś mieć pecha Mireczku. Ogólnie widzę, że te sikory są dość reglamentowane bez dostępności od razu. Cóż, zawalili na pełnej.

Mimo wszystko na zamówieniu nie widzę przewidywanej daty możliwości odbioru, skąd wiesz że 19.10?

Jednej z paczki nie dostarczono mi do Packstation z powodu złego opakowaniatak mi DHL powiedziało


Gdzie Ci tak powiedziano? Masz jakąś korespondencję? Cieżko jest mi
  • Odpowiedz
@kurczakos1: Mirasku, nie ma tutaj żadnej tajemnicy:

https://www.dhl.de/de/privatkunden/pakete-empfangen/verfolgen.html?piececode=576926746771

Że sprawa dotyczyła opakowania niestety wiem tylko z rozmowy telefonicznej z DHL.

Mimo wszystko na zamówieniu nie widzę przewidywanej daty możliwości odbioru, skąd wiesz że 19.10?


Przewidywaną datą odbioru był 11.10 ;). Wczoraj przyszedł email, że paczka ruszyła do docelowego punktu, może jeszcze dzisiaj będzie ale raczej jutro.
  • Odpowiedz
@mewa-szczecinska: No ok, zwracam honor.

Nawet w opisie, jest zawarte, że przesyłka nie odpowiada wysyłkowemu OWU, co rzeczywiście pewnie świadczy o opakowaniu.

Trochę beka xDD Mam nadzieje, że niedługo w końcu będziesz cieszył się produktem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Też nad nim trochę myślałem. Zamówiłeś dla siebie? Warty ceny?
  • Odpowiedz
@kurczakos1: korzystałem z TicWatch Pro 5, który chyba był najlepszym WearOS jeśli pominie się Samsunga, a problem z zegarkami od Samsunga jest taki, że one są dedykowane do pracy z telefonami Samsunga. Niestety TicWatch nie wspiera asystenta google i nie wiadomo kiedy będzie wspierać a dodatkowo ich aplikacja jest mocno niedopracowana, nawet w zestawieniu z Mi Fitness. Jego funkcja dwóch ekranów jest też mocno przereklamowana, bo w trybie "hybrydowym" de facto
  • Odpowiedz