Wpis z mikrobloga

@look997: ten serial skończył się po 2 sezonie... od tamtego momentu było tylko gorzej. 7 sezonu nie miałem zamiaru oglądać chyba że będą dobre opinie, ale teraz sobie czytam w różnych miejscach i mega dużo osób narzeka. Więc tylko utwierdzam się w przekonaniu że dla mnie ten serial się skończył i za ten sezon już podziękuje.
@r5678: XD przecież tam się nic nie działo w tych pierwszych sezonach, a ostatnie sezony są bardzo dobre, mimo to że pierwsze sezony dalej miały najlepsze odcinki to nic tam za bardzo się nie działo wg. mnie ale jak kto woli, ja będę oglądał dalej
@Makowieciasto: dla mnie pierwsze 2 sezony to były świetne pomysły, często takie gdzie nie spotykało się tego w żadnej produkcji, dużo smaczków i duża beka.

Od 3 sezonu już tego nie było. Ostatnie 2 sezony to żałuję w sumie że obejrzałem bo dla mnie nie było żadnego dobrego odcinka i co raz więcej nie tyle co przeciętnych a kiepskich
@r5678: Chyba masz inny gust po prostu, 6 sezon i piąty były bardzo dobre, ale to dla mnie
Jeśli chodzi o jakieś dobre odcinki to jak zwykle ostatni i pierwszy bardzo dobry, chociaż w tym 7 sezonie pierwszy raczej nie będzie jednym z lepszych, a jeśli będzie to będzie to słaby sezon w co wątpię bo bardzo dobry wątek główny miał być w tym sezonie, zobaczymy