Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje kupić opony do gruza. Chcę tak się zmieścić w 1000 zł na komplet. Czy w tym budżecie są jakiekolwiek różnice?
Myślę nad Goodride Z-507 / Goodride SW608, Kormoran SNOW oraz Dębica Frigo HP 2 i ni hu ja nie wiem co wybrać.

#opony #motoryzacja #zima
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@BetPay od kilku lat używam bieżnikowanych z firmu Profil. W przypadku zimowek ewidentnym minusem jest ich głośność, ale jest spowodowane stosunkowo agresywnym bieżnikiem więc po sniegu "idą jak wściekłe", choć po części pewno też jest to zasługa napędu 4x4 ale mam naprawdę stromy podjazd do domu i jeszcze nie miałem problemu z wyjazdem. Nawet po sniegu.
  • Odpowiedz
  • 0
@r5678: Goodride opinie ma nienajgorsze... jeszcze wpadłem na Firemax FM805+... Samochód będę sprzedawał w przyszłym roku i trochę szkoda mi dawać dużo za nowe opony. Ewentualnie znalazłem u mnie w okolicy 6 letnie HP2 albo 4 letnie Kormorany Snow.
  • Odpowiedz
@BetPay: Dlatego wspomniałem że triangle lepsze, bo goodride u nas dość popularne a ta marka zajmuje ostatnie miejsca w każdym teście.

Jak sprzedajesz samochód to ja bym wcale opon nie kupował. I tak będziesz miał to stratne, to szkoda sobie tyłek zawracać, a wulkanizacja też od 150zł w górę.
Jak da się jeździć na obecnych zimówkach to przejeździj, w kwietniu już wiosna.
  • Odpowiedz