Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@arkadi2020 jeszcze Grzesia mogli by wywalić.

Nie jestem wyborcą Konfy, jednak myślę że wyjątkowo jest to zła postać. Moi znajomi Konfiarze też tak mówią.
  • Odpowiedz
@innv: też nie lubię jego za te sceny co odwala, lecz nie raz przedstawiał dobry punkt widzenia. Problem ze niektóre jego zachowania są nieakceptowalne i to z nich jest najbardziej znany. Za dużo jest w Konfederacji negatywnych obciążeń wizerunkowych. Tu też i media kreują rzeczywistość, więc konfederacja ma pod górkę, bo wychwytują każde potknięcie.
  • Odpowiedz
@innv: A czemu zrobili to dziś? Bo Korwin jest słaby i wiele im nie zaszkodzi. Ruska Onuca Braun również mógłby zostać posądzony o to samo, ale boją się szurów z podkarpacia i jednego krzesła przy stoliku mniej. Czemu nie odcięli sie od Korwina przed kampanią? Bo nie wiedizeli, że ten jest aż tak słaby i przegra z Kobietą i Wilkiem. Gdyby dziś Korwin zdobył 80% głosów na liście to gadka byłaby
  • Odpowiedz
@sandal: jeżeli znajdziesz jakiś mój komentarz że broniłem Korwina, za jego głupie wypowiedzi, przyznam rację, nawet przeproszę, choć wiem że żadnej takiej wypowiedzi z mojej strony nie było. Nie będę też odpowiadał za słowa trolli czy fanatyków czy jakichś frustratow, bo jest to bezsensowne. Mogę być rozliczany tylko za swoje wypowiedzi, więc szukaj, jak znajdziesz to wołaj. Pamiętam sytuację gdy na Polsat News Zajączkowska później Bryłka w radio Zet musiały się
arkadi2020 - @sandal: jeżeli znajdziesz jakiś mój komentarz że broniłem Korwina, za j...

źródło: IMG_20231017_182347

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@arkadi2020 Wierzę Ci na słowo i nie chce mi się szukać xD
Ale uwierz mi, z reguły gdy się wklejało sslowne debilizmy Korwina to był atak i zaciekle bronienie że jestem głupi lewak i nie rozumiem xD
  • Odpowiedz
@innv: no i bardzo dobrze, należało to zrobić lata temu, wywalić dziada na zbity pysk. Nikt nie ma tak negatywnego elektoratu jak korwa, mało kto jest tak nieudolnym politykiem (w sensie niczego nie osiągnął przez tyle dekad działalności). A przegonienie go przez Karinę Bosak to jest ostateczny dowód, że wyborcy Konfy go nie chcą.

To nie jest 2005 czy 1995 rok, że ludzie zakładający korwopartię bez krula lądowali na marginesie. Mamy
  • Odpowiedz
@sandal: powiem tak, jako wyborca konfederacji czyli prawak, jestem zwolennikiem debaty i rozmów z każdym, merytorycznych. Bo najważniejszy jest konsensus. Jestem za tym żeby rozmawiać. Lewica z prawicą, żeby nie polaryzować społeczeństwa. Partie mają inny cel, a spoleczenstwo powinno być ponad tym. Wiesz też byłem wyzywany od konfederussi, brunatnego chłopca, czy jakoś tak. Moze to jest złudne przekonanie o mądrości społeczeństwa i takie odpowiedzi traktowałem jako część polaryzacji chęć przekierowania rozmowy
  • Odpowiedz
@sandal: głosuje za rozbiciem duopolu na polskiej scenie politycznej. To może doprowadzić do mniejszej polaryzacji społeczeństwa, większego nacisku na konsensus, bardziej merytorycznej debaty publicznej, mniej przekazu emocjonalnego i wreszcie do szukania podobieństw a nie różnic. Dla mnie bezpiecznikiem POPiSu była konfederacja, jeżeli zrobi to trzecia droga też będę zadowolony, chodzi o czerwoną kartkę dla tych dwóch najwiekszych ugrupowań, które skłóciły Polaków do własnych celów. Wcześniejsze powiązania PO-PSL nie pozwalały mi na
  • Odpowiedz