Wpis z mikrobloga

Konfedebracia, który z poniższych scenariuszy jest według was najbardziej prawdopodobny?

1) TD to szopka, pozwolą aktywiszczom na wszystko
2) Lewica to szopka, pozwolą Tuskowi na zamrożenie światopoglądówki tak jak to zrobił gdy poprzednio był premierem
3) Kompromis pedolibkowy, czyli niskie podatki dla gejów
4) Kompromis kaczorowy, czyli wysokie podatki bez gejów
5) Weimar totalny, koalicja nie wytrzymuje pierwszej kontrowersyjnej ustawy
6) Brak kompromisów ale rząd trzyma nienawiść do PiSu i biedują bez poważnych zmian przez 4 lata

inb4 7) Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej, Tusk is love Tusk is life

#konfederacja #polityka
  • 11
@CowiekDebil: 5 albo kopnięcie lewicy w tyłek i kupienie 10 z pis. Chociaż klakierzy opozycji na konfederackich grupkach się odpalili i zaczynają coś przymilać się do konfy, sugerować rząd itp, wtedy by było 240
@CowiekDebil: 8) Lewica pozwala na absolutnie wszystko Tuskowi i 3D w zamian za jak największe koryto. Hołownia z Kosiniakiem bawią się w politykę a w między czasie Tusk sprzedaje resztki suwerenności naszego kraju zagranicznym podmiotom. Oczywiście opinia publiczna nie jest o niczym informowana a nawet jeśli jest to i tak ma to w dupe bo przynajmniej bunt chłopski odsunięty od władzy.
Tusk sprzedaje resztki suwerenności


@siadatajta: To w sumie zakładam w każdym scenariuszu, "integracja" europejska to coś co do czego jest zgoda w koalicji.

opinia publiczna nie jest o niczym informowana


Dopóki Dudadełko jest prezydentem do TVP nie mają jak się dobrać. Jeżeli wirtuoz intrygi Kaczyński dobrze to rozegra to jeszcze wystawi kandydata którego konfa będzie mogła poprzeć i dalej będą mieli weto.

@77023 Skaptowanie posłów to oczywiście idealny scenariusz, ale sporo
@CowiekDebil: Numer 3

Jedyny postulat, który mam w związku z homoseksualistami to jest taki, żeby zlikwidować podatek od spadków i darowizn, ponieważ w tym momencie ten podatek płacą głównie geje, ponieważ rodziny są z niego zwolnione. To jest mój jedyny postulat w tej sprawie, co oznacza, że chcemy zwiększyć uprawnienia gejów. W żaden sposób nie chcemy ich zmniejszać.
Pobierz Utylizacja - @CowiekDebil: Numer 3
Jedyny postulat, który mam w związku z homoseksual...
źródło: comment_1602678162qJE0einqxsLC1JoqtL32kx