Wpis z mikrobloga

@vartan:
Nie nazwę siebie zwolennikiem Konfederacji ale na nich głosowałem. Podobnie jak @Wokawonsky nie boli mnie dupa. Przyjmuję do wiadomości, że naród nie chciał zmiany władzy i zgodnie z zasadami demokracji taką decyzję podjęła większość obywateli.

Jedno jest pewne. Obecnej koalicji rządzącej będzie ciężko się utrzymać przy władzy. Jeżeli spełnią swoje socjalne programy wyborcze to zapewne już w przyszłym roku wórcimy do dwucyfrowej inflacji. Jeżeli nie spełnią to Tusk wyjdzie na
@vartan ciebie zacznie bolic dupa jak KO z lewica zmienia definicję gwałtu i byle julka dla własnego widzimisię zrobi z cibie gwałciciela.
Dupa mnie trochę boli, ale bardzej obawiam się takich pomysłów lewicy niż samego KO.
@DorodnyTucznik: postulat lewicy nigdy nie zakładał, że ktoś wedle własnego widzimisię oskarży cię o gwałt. Ich projekt zakładał, że do stwierdzenia gwałtu nie potrzebny jest czynny opór tylko wystarczy brak przyzwolenia.
To była chyba odpowiedź na wyrok gdzie 26 latek dostał mniejszy wyrok bo sąd uznał, że 14 latka nie krzyczała więc nie broniła się wystarczająco

W sposób który opisałeś przeciwko ustawie wypowiadał się Mentzen w ogóle nie rozumiejąc problemu.