Wpis z mikrobloga

#stonoga #pasta #heheszki #postmemizm #wybory

Dzień dobry. Nic na szcęście się nie popsuło i słychać mnie dobrze, wiec powiem to tylko raz. Wynik wyborczy demokratycznej opozycji to jest jakaś rewelacja, ja myślę że to polskie, na Boga, społeczeństwo, ten kolektyw mądrych ludzi głosujących na opozycję, to jest sukces.

Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie, takie zaangażowanie społeczne jak Tuska, gdzie postawił swoje dobre imię, życie prywatne, posadę w UE, wszystko inne i dla was to znaczyło to 30% czy 31%, to was powinno się stawiać za wzór! Tak powinno się was stawiać za wzór, jak tylko mogą to robić zachodnie liberalne media.

Wybory w 89 was tak nie zmobilizowały, jak zmobilizowały was tegoroczne. Aż mnie ręce świerzbią z podekscytowania. To jest rewelacja. To jest rewelacja, że w tym demokratycznym państwie, w którym media pozostające poza wpływami rządu były w stanie rzetelnie powiedzieć, że Morawieckiego faworyzowano, że ten człowiek ma 81% czasu antenowego w TVP, że ci wyborczy HEROSI! powtarzam wyborczy HEROSI! wyborczy herosi stali w kolejkach po 4 godziny i głosowali, że to nie jest czymś wartym, by ustanowić rząd opozycji.

Będzie wam Platforma dobrze rządziła, będzie wam Platforma rządziła tak, jak wam Jagiellonowienie rządzili. Ten porządny człowiek, ten szanowany mąż stanu Tusk, pomoże wam wzrastać. Czarzaste, Trzaskowskie, Hołownie, OKO presy będą wam ubogacały smak życia wy rozsądni ludzie.

Narodowi, polscy świadomi obywatele. Mnie to bardzo obchodzi, bo nie mogę sobie pozwolić na opuszczenie polski. Nigdzie się stąd nie wybieram, biletu nie mam zamiaru kupować, i będę się razem z wami kochani obywatele cieszył, żeście tacy mądrzy są. Słusznie na Trzecią Drogę, słusznie na Lewice, empatycznych wykształconych ludzi kochanych, na Kamyszów dobrze głosowali.

To właśnie jest ta wspaniała Polska. Przez to jak wspaniałym jesteśmy narodem, dzięki wam kochani ludzie, wszystko się w tym kraju może zmienić, bo jesteście bezcenni i trzeba was chwalić, stawiać za wzór i razem z wami pracować, bo jesteście społeczeństwem narodowych patriotów i ludzi pracowitych, rozumiecie to?

A wam ludzie, którzyście głosowali na konfederacje, radzę się zastanowić. Na szczęście to tylko garstka Polaków, dzisiaj to jest 6% może 7% wyborców (popraw mi z łaski swojej ten telefon kochany przyjacielu jeśli możesz).

Tak tak, tyle wspaniałych rzeczy się w tej Polsce nadaje, wykrzyczeć to na cały głos wreszcie, że jesteście ludźmi niezłomnymi, że wasza zdrowa demokracja to jest wasz majestat, wasza godność! Szacunek dla konstytucji i uczciwe państwo, to wy kochani Polacy, Bóg z wami!

Warto było, warto było zrobić wszystko, żeby... A, aż chciałoby się o tym mówić cały dzień, naprawdę. Niech wam... słuchajcie, ci którzyście kochani ludzie głosowali na opozycję, niech wam Bóg błogosławi, bezcenni jesteście, prawdziwymi Polakami jesteście. Dobranoc.

Co jest mój serdeczny przyjacielu? Co chciałeś powiedzieć? Dobrze, żegnam państwa, końce transmisję.

Nie szkoda było nawet 9 spraw w trybunale konstytucyjnym, nie szkoda było ujawniać afery wizowej. Wspaniała Polska, wspaniali Polacy, was to tylko to parlamentu europejskiego zaprowadzić, mikrofony włączyć. Wszystko było warto dla was robić wy wspaniali obywatele wy. #polityka
zielonzielon - #stonoga #pasta #heheszki #postmemizm #wybory

Dzień dobry. Nic na szc...

źródło: stonoga

Pobierz
  • 15