Wpis z mikrobloga

Jestem gotów zaryzykować stwierdzenie, że gdyby PiS nie robił kolesiostwa na niespotykaną dotąd skalę, nie zawłaszczał sobie instytucji państwowych, miał honor przyznawać się do swoich afer, nie traktowałby Polaków jak debili których trzeba 24/7 straszyć diabłem Tuskiem, ograniczyłby kościółkowość to Polacy wybaczyliby im niezbyt rozsądną politykę gospodarczą i właśnie świętowaliby trzecią kadencję. Upadli na własne życzenie.
#wybory
  • 15
@sznioo: wystarczylo robic swoje przekrety po cichui nie #!$%@? przynajmniej raz kazdej grupy spolecznej. A to policja, a to nauczyciele, a to kobiety a to znowu nauczyciele, rolnicy, górnicy, kierowcy zawodowi, pielęgniarki i cała służba zdrowia i stąd mamy najwyższą frekwencję
@sznioo: gdyby pis nie robil takiej propagandy w tvp, nie obstawial swoich ludzi - tlustych kotow w spolkach panstwowych, nie oszukiwal na kazdym kroku, nie rozdawal kasy jakby zrzucal z helikoptera to moze na nich bym zaglosowal ale czy to nie jest jak powiedzenie ze hitler jakby nie mordowal i nie robil wojny bylby spoko? xd
@sznioo: wystarczyło nie ruszać tematu aborcji. W tym kraju nie istnieje opozycja więc w tej chwili wszystkie strony są upośledzone.
PiS jak u Opa
KO- kurna że dali Tuska xd
Hołownia - upośledzony program wyborczy, ale ujdzie. Teraz wszystko #!$%@? bo zostaną wchłonięci przez ko.
Konfa - XD
Lewica - jedyna partia która to mądrze rozegrała.
@sznioo Jak tak wymieniłeś, to okazuje się, że z samego pisu to by nie za wiele zostało. Mnie jeszcze kłuje fakt TVP w którym zostali@zatrudnieni mierni ludzie, byle trzepali promagande. Myślicie, że dlaczego płacili tak dużo ? Bo zaden powaxny dziennikarz nie chciał tam pracować a myśleli, że ich kasą ściągną. Jak się okazało nie koniecznie.