Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Powiem wam Mireczki jedno, po obejrzeniu dzisiejszego RR i i odcinka jutrzejszego stwierdzam że
Szczoch to jest MAŁY PIKUŚ, nie dorasta CYCATEJ w dwulicowości,wredocie,fałszywości i taniego cwaniactwa do sutek a nawet pięt .

JAK DŁUGO ŻYJE, JAK I MAM DO CZYNIENIA Z GRUPĄ OSÓB O RÓŻNEJ OSOBOWOŚCI, TAK NIE SPOTKAŁAM (dzięki ci Boziu)
NA SWOJEJ DRODZE TAKIEJ GNIDY W LUDZKIM CIELE

toć to monstrum to dramt,żenada,
bardzo współczuje jej rodzinie że takiego gniota się dorobili,a tfu,a kysz
  • 5
@Wojti92: nie,nic a nic nie zapomniałam bo tego nie da się zapomnieć,ale już od dłuższego czasu Cycatej fałsz mnie wkurzał ale brałam poprawkę na tzw.montaż
ale po dzisiejszych odcinkach jednak pokazała po raz enty swoją wredną wręcz obrzydliwą osobowość ,i to zwrówno jako kobieta,koleżanka,przyjaciółka i gracz
może dlatego tak chętnie Szczoch z nią się trzyma, mówi się że swój do swego ciągnie,ale tak czy powak Szczoch to pikuś przy niej w
@Nimfab: możliwe,ale tak czy owak to jej zachowanie,jej teksty ,jej zagrywki ,no tego produkcja jej w usta nie wkłada jak i nie daje jej scenariusza ze ma być tą zakłamaną wredotą która rani tam graczy w tak perfidny sposób