Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie ta cała Malu. Ogólnie mam wrażenie jakbym oglądała parę w gimnazjum. On jest zdecydowanie bardziej dojrzały emocjonalnie ale dał się wciągnąć w te gimnazjalne gierki. Ona to jakiś dramat 24letnia kołczyni, z przeszłością,a jednoczenie mental odrzuconej 13tki.
Ona jest jedną wielką, czerwoną flagą i to ona narzuca tej relacji taki dziwny, toksyczny wydźwięk któremu Marvin uległ akceptując to że niby ona doświadczona. Marvin I Uległy, aż ciężko się to ogląda.
#hotelparadise
  • 8
  • Odpowiedz
@Alkmena: ogólnie spamują tą relacją, aż ciężko się to ogląda. Typ mówi jak robot wyrzucając z siebie kolejne słowa, bez żadnej nawet modulacji. Tamta znowu tragedia chodząca. I jeszcze zauważyłem dopiero tatuaż na ręku: "too young to be sad". Serio ku*wa? Bardziej ponurej uczestniczki chyba nie było.
  • Odpowiedz
@Alkmena: Karolina powinna natychmiast iść na terapię, bo bez przerobienia złych emocji, bez zabicia demonów, które nią władają, będzie sabotowała każdy związek i będzie unieszczęśliwiać siebie i każdego chłopaka, który się do niej zbliży. Marvin bardzo chce, wierzę mu, że się w niej zakochał, ale ciekawa jestem, jak długo wytrzyma tę tresurę i nadinterpretację każdego swojego gestu czy słowa. Współczuję Karolinie, bo musi jej być ciężko, ale powinna powalczyć o swoje
  • Odpowiedz
  • 3
@heheszka2 chyba znalazła bo napisała kilka razy że dużo już ma przepracowane, nawet z mamą normalnie gada i ją odwiedza. Ogólnie mówiąc pisała że odrobiła lekcje. Oby naprawdę było dobrze no to fajna dziewczyna
  • Odpowiedz