Wpis z mikrobloga

@tygry: ja nie tak dawno jechalem bez skrzyni biegów tzn byla skrzynia ale stabilizator wyskoczyl i z 3 zrobila sie chyba 5 a z jedynki 3 i ogolnie fajnie sie ruszalo
@iniekcja: @O__Q: @tygry: @iniekcja: Brat jechał i sprzęgło zanikło. Pedal wciśnięty do oporu i tyle, więc zakładam, że to pęknięta linka. Brat dopiero co prawko dostał, to musiałem się ubrać i biec ratować :P Na szczęście blisko było.

@iniekcja: Na postoju biegi działają, więc wrzuciłęm pierwszy i dopaliłem. Choć mogłem z drugiego próbować startować, sensowniejsza prędkość by była :P
@anonim1133: czyli jednak linka :P z jakas wieksza predkoscia da sie jechac, ale powoli bez sprzegla to katorga przeciez :P "bo na polsprzegle se nie pojedziesz" ;] no i trzeba umiec zmieniac biegi z gazem/bez gazu/dodajac gaz/odpuszczajac :D jak przy skrzyni bez synchronizacji prawie ;]
@iniekcja: Bieg wszedł normalnie, stąd zakładam, że tylko linka. Choć nie ma pewności, bo jakiś czas temu sprzęgło tam padło i było naprawiane poza cywilizacją przez różnych dziwnych naprawiaczy. Od tego czasu dziwne jest więc nie wiem. Dziś w nocy jak będzie pusto przelecę tak całe miasto, ostawię do mechanika. Aby jutro nie ciągać się w korkach(akurat remonty dróg wszędzie w koło są).

@O__Q: Ano był problem z parkowaniem -
@anonim1133: jak mlody, to mogla byc i jego wina :P chcial poszpanowac, depnal bardzo ostro, to mogla strzelic jak stara byla ;]

ale jak sobie wepchnal pod gorke, to sie oduczy. dobrze, ze nie spalil. naucz go jak szpanowac przed dziewojami nie palac sprzegla przy okazji :P